Filtr paliwa Mann

Mann FilterMarka Mann Filter jest własnością grupy Mann Hummel, wiodącego dostawcy na międzynarodowym rynku motoryzacyjnym. Firma powstała blisko 70 lat temu w Niemczech i do dzisiaj cieszy się zaufaniem kierowców na całym świecie. Jest ona czołowym producentem części do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, motocykli, łodzi i statków oraz maszyn przemysłowych. Jednym z produktów firmy są filtry samochodowe, w tym również paliwa.


Zadaniem filtra paliwa jest najprościej rzecz ujmując oczyszczanie paliwa z znajdujących się w nim cząstek brudu. Filtr paliwa odpowiada za stan układu wtryskowego naszego samochodu oraz za poprawność jego działania. W momencie zatkania filtra dopływ paliwa do silnika zostaje ograniczony. Znajduje to odzwierciedlenie w spadku wydajności pracy silnika, płynności oraz braku możliwości osiągania pełnej prędkości obrotowej. Dodatkowym problemem związanym z zatkaniem filtra paliwa są częste kłopoty z uruchomieniem silnika. Zważywszy na to, że wymiana filtra paliwa w większości przypadków jest dziecinnie prosta pamiętajmy o tym, aby odbywało się to regularnie.


Doskonałym rozwiązaniem dla każdego rodzaju silnika są filtry Mann Filter. Filtry te stały się jednymi z najpopularniejszych, najlepszych i najczęściej stosowanych filtrów dostępnych na rynku części zamiennych. Znakomicie chronią komponenty silnika przed przedostaniem się do nich zanieczyszczeń powstałych podczas procesu produkcji paliwa, magazynowania lub tych występujących w baku. Zabezpieczają również nasz silnik przed dostaniem się wody, skutecznie ją oddzielając. Filtry paliwa Mann Filter gwarantują zatrzymanie zanieczyszczeń i wody zawartej w paliwie, zarówno dla silników o zapłonie iskrowym jak i wysokoprężnych. Filtry paliwa Mann Filter spełniają najsurowsze wymagania w zakresie ochrony nowoczesnych silników Diesela. Warto podkreślić, że z reguły zanieczyszczenia paliwa stanowią większe zagrożenie dla silników wysokoprężnych niż dla silników benzynowych. Związane jest to z ich konstrukcją, chociażby z zastosowaniem w silnikach Diesela wysokociśnieniowej aparatury wtryskowej. Wysokociśnieniowe układy wtrysku w nowoczesnych silnikach Diesla wysoko ustawiają poprzeczkę producentom filtrów paliwa.


Filtry paliwa Mann Filter opracowane i wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów. Dzięki wielowarstwowej strukturze filtra zatrzymują one nawet najdrobniejsze cząsteczki zanieczyszczeń. Stosowanie filtrów Mann Filter to przede wszystkim:
- bezpieczeństwo pracy Twojego silnika,Filtr paliwa Mann
- zmniejszenie prawdopodobieństwa korozji układu wtryskowego,
- odporność na agresywne paliwa,
- najwyższy stopień oczyszczania paliwa,
- zatrzymanie nieczystości paliwa oraz wody,
- pewna ochrona w każdych warunkach,
- najwyższa jakość i niezawodność materiałów.


Filtry samochodowe Mann Filter to wysokiej jakości produkty w przystępnej cenie. Poprzez zastosowanie odpowiednich, ekologicznych materiałów wolnych od szkodliwych i ciężkich metali są one przyjazne środowisku.

 
Filtry paliwa w iParts.pl!

Filtry paliwa montowane w samochodach oczyszczają paliwo z cząstek stałych, które mogą przedostać się do niego w wyniku procesu produkcji, transportu lub magazynowania. Ponadto, oddzielają wodę w postaci ciekłej od tej w postaci skroplonej. Obecne w powietrzu cząstki i woda przedostają się do paliwa poprzez odpowietrznik ...

Sprawdź Filtr paliwa