Pompy paliwa

iParts.pl to największy sklep internetowy w Polsce oferujący oryginalne części zamienne w najniższych cenach. Oferta sklepu składa się na przeszło 2 000 000 najwyższej jakości części samochodowych. 

Pompa paliwa stanowi integralny element układu paliwowego. Odpowiedzialna jest przede wszystkim za dostarczanie paliwa do układu zasilania oraz zapewnienie jego właściwego ciśnienia. We współcześnie produkowanych samochodach seryjnie montowane są elektryczne pompy paliwa, które zastąpiły stosowane dotąd mechaniczne pompy membranowe. W zależności od miejsca położenia wyróżnia się ich dwa główne rodzaje: elektryczne pompy paliwa mogą znajdować się bezpośrednio w zbiorniku paliwa (pompy zanurzeniowe) lub tuż pod zbiornikiem (pompy liniowe). Za zasilanie pompy paliwa odpowiedzialny jest przekaźnik. W silnikach wysokoprężnych pompy paliwa napędzane są przez wał rozrządu.

Warto systematycznie kontrolować poziom ciśnienia wytwarzany przez pompę paliwa. Pozwoli to nam niekiedy uniknąć poważnych awarii oraz sporych wydatków wiążących się z awariami układu paliwowego

W sklepie internetowym iParts.pl można znaleźć pompy paliwa do niemal wszystkich marek samochodów. Posiadamy wyłącznie najwyższej jakości podzespoły pochodzące od renomowanych producentów.

Wszystkie pompy paliwa, które znajdziesz w sklepie internetowym iParts.pl są fabrycznie nowe i posiadają pełną gwarancję producenta (12 lub 24 miesięcy). 

Jesteś zainteresowany kupnem pompy paliwa do swojego auta? Jeśli tak, wybierz markę samochodu z powyższego zestawienia, następnie model, rocznik i na końcu wersję silnikową. 

Jeśli napotkasz na problemy z doborem właściwej pompy paliwa lub po prostu zechcesz zasięgnąć porady eksperta - skontaktuj się z nami: 

Telefonicznie:
Zamówienia i Infolinia: 0 801 000 184 lub 22 884 65 45

Mailowo:
Adres e-mail:

Zamówienia można składać telefonicznie, przy pomocy poczty elektronicznej (e-mail) lub online 24h /dobę na stronie naszego sklepu internetowego. 

Zadbaj o silnik w swoim samochodzie, i już teraz zamów najlepsze pompy paliwa dostępne w iParts.pl!