Środki do filtrów samochodowych

Znaleziono produktów: 5
Sortuj:
Widok:   
z 1

Czyszczenie filtrów samochodowych

Zanieczyszczone filtry powietrza oraz elementy klimatyzacji mogą wywoływać liczne reakcje alergiczne, które obniżają poziom bezpieczeństwa podczas jazdy. Dlatego niezwykle istotne jest nieustanne utrzymywanie tych auto części w czystości. Na rynku motoryzacyjnym istnieje wiele preparatów przeznaczonych do czyszczenia filtrów, jednak wiele z nich nie przynosi trwałych i pożądanych efektów. Asortyment sklepu iParts zawiera jedynie sprawdzone i działające preparaty renomowanych producentów, którym warto zaufać.

Jak wyczyścić filtr powietrza?

Zdecydowana większość nowoczesnych filtrów powietrza wymaga czyszczenia z reguły co około 80 000 km. Serwisowanie jest stosunkowo proste, bo wystarczy wykonać 4 łatwe czynności, tj. użyć na filtr płynu do czyszczenia, wypłukać filtr, a następnie wysuszyć i nałożyć olejek do filtra powietrza. Uwaga: Podstawowa zasada, to kupić dobrej jakości zestaw do czyszczenia filtrów powietrza (olejek + płyn czyszczący), co pozwoli odpowiednio zakonserwować filtr i przywrócić mu pierwotne właściwości.

Sprawdzone środki do filtrów

iParts.pl posiada jedynie sprawdzone preparaty do filtrów samochodowych, które zostały wyprodukowane przez wiodących liderów w tym segmencie produktowym. Od samego początku współpracujemy z takimi markami, jak Liqui Moly i K&N Filters, których produkty odznaczają się najlepszym działaniem i atrakcyjnymi cenami. Posiadamy m.in. olej do mokrego filtra powietrza, środki do mycia filtrów oraz kompletne zestawy do czyszczenia sportowych filtrów powietrza, a oferta jest stale poszerzana o kolejne wysokiej jakości produkty.