Chłodnice wody NRF

NRFFirma NRF powstała w 1927 roku i od tego czasu z powodzeniem i nieustającą precyzją zajmuje się produkcją wysokiej jakości chłodnic, rdzeni do chłodnic, chłodnic powietrza i oleju, box coolerów oraz systemów i podzespołów klimatyzacji, znajdujących zastosowanie w różnych dziedzinach branży motoryzacyjnej i przemysłowej na całym świecie. NRF to nie tylko lider wśród producentów, jego mocną stroną jest nie tylko wytwarzanie, ale również opracowywanie i dystrybucja zaawansowanych systemów wymiany ciepła.

Części NRF wykonane są z niezawodną precyzją, dlatego też firma ta znana jest na całym świecie, jako dostawca części dla najlepszych producentów motoryzacyjnych, zakładów przemysłowych, zarówno części zamiennych (aftermarket) jak i części montowanych fabrycznie OEM. Zakłady produkcyjne rozmieszczone są na terenie całej Europy Zachodniej.Chłodnica wody NRF

Chłodnice NRF produkowane są w najlepszej jakości. Wydajność chłodnic jest niezbędna do właściwej pracy silnika, dlatego też są one stale badane i udoskonalane. Przechodzą liczne kontrole, w rezultacie czego działają nawet w najbardziej wymagających warunkach. Duże firmy handlowe zajmujące się sprzedażą części samochodowych w tym również chłodnic oraz specjaliści na całym świecie już zaufali produktom firmy NRF i zdecydowanie je polecają. My podpisujemy się pod tym, a Ty – zaufasz ?

 
Chłodnice Wody w iParts.pl!

Chłodnica wody Chłodnica wody jest wymiennikiem ciepła, wykorzystywanym w celu chłodzenia silników spalinowych pracujących w samochodach. Stanowi ona jeden z najważniejszych elementów układu chłodzenia, dzięki któremu silniki pojazdu może efektywnie funkcjonować. 

Jak działa układ ...

Sprawdź Chłodnice wody