Części samochodowe NRF

Kategorie

Auto części zamienne NRF

Części samochodowe NRF

NRF jest wiodącym dostawcą auto części w zakresie oryginalnego wyposażenia pojazdów oraz rynku części zamiennych. Oferta koncernu podzielona jest według trzech branż – samochodowej, przemysłowej oraz morskiej. Jeśli chodzi o rynek motoryzacyjny to NRF obecne jest wraz z asortymentem składającym się na chłodnice oleju, chłodnice wody, chłodnice powietrza, skraplacze klimatyzacji, osuszacze klimatyzacji, kompresory klimatyzacji oraz parowniki klimatyzacji. 

Firma NRF na rynku motoryzacyjnym istnieje od 1927 roku. Zakłady produkcyjne koncernu ulokowane są głównie na zachodzie Europy. Nowoczesne Centrum Badań i Rozwoju NRF, w którym dokładnie testowane i oceniane zostają części NRF dokłada wszelkich starań, aby do sprzedaży przeznaczane były wyłącznie części samochodowe NRF o najwyższej jakości. Jest to możliwe dzięki bogatym możliwościom inżynieryjnym, które pozwalają na ścisłą kontrolę przebiegu produkcji części firmy NRF.

 

Opinie o częściach NRF

Szukając używanej chłodnicy, znajomy polecił mi kupno nowej firmy NRF. Zapewniając że bardziej korzystnie wyjdzie mi wydać trochę więcej pieniędzy i kupić nową sprawdzonej przez niego firmy, niż używana w niewiadomym stanie.

Daniel, Radom

17-02-2016

Według mnie najlepsze części zamienne do klimatyzacji produkowane są przez NRF. Bardzo solidne wykonanie i przystępna cena potrafiły mnie przekonać do zakupu tych zamienników.

Grzegorz, Polkowice

01-03-2016

Mam zamontowaną chłodnicę wody z firmy NRF. Mechanik który ją zakładał mówił że lepszego zamiennika nie zna. Na chwilę obecną przejechałem na niej prawie 200 tysięcy i nie ma żadnych oznak utraty płynu.

Robert, Chojnice

17-03-2016

Porównując chłodnice różnych producentów, stwierdzam że ta z firmy NRF jest jedna z lepszych i najbardziej przystępnej cenie. Jakościowo wygląda na dużo bardziej trwalszą, dzięki czemu powinna posłużyć parę lat.

Mateusz, Przeworsk

29-03-2016

Katalog części NRF online

Katalog online: https://www.nrf.eu/pl/wsparcie-techniczne/?support=automotive