Szczypce tynkarskie

Znaleziono produktów: 7
Sortuj:
Widok:   
z 1

Szczypce tynkarskie 250mm

29,00 z VAT
Kod: YT2060 Producent części: YATO

Szczypce tynkarskie 275mm

34,00 z VAT
Kod: YT2061 Producent części: YATO

Szczypce tynkarskie crv 10"

37,00 z VAT
Kod: YT1949 Producent części: YATO

Szczypce tynkarskie 250mm

49,00 z VAT
Kod: RA01160 Producent części: REXXER

Szczypce tynkarskie 200mm

23,00 z VAT
Kod: YT2058 Producent części: YATO

Szczypce tynkarskie 250 mm

42,00 z VAT
Kod: 01160 Producent części: NEO TOOLS

Szczypce tynkarskie 300 mm

86,00 z VAT
Kod: 01162 Producent części: NEO TOOLS

Szczypce tynkarskie, w tym 250 mm i 200 mm

Chlubimy się tym, jak kompleksowa jest nasza oferta. Dlatego nie mogło w niej oczywiście zabraknąć szczypiec tynkarskich. To popularne obcęgi, stosowane nie tylko na budowie. Sprawdź, do czego służą szczypce tynkarskie i jak je wykorzystać. Następnie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szczypiec budowlanych.

Szczypce tynkarskie, czyli szczypce budowlane

Zastanawiasz się może, czym tak właściwie są szczypce tynkarskie. Otóż w ten sposób określa się szczypce budowlane. Jeśli taka odpowiedź nie jest dla Ciebie wystarczająca, spieszymy z dalszymi wyjaśnieniami. Mowa tutaj o specjalnym rodzaju szczypiec, ze specyficznymi szczękami, których budowa predysponuje je do bardzo wszechstronnego zastosowania. Wszystko przez to, że szczypce tynkarskie to narzędzia ręczne przeznaczone dla tynkarzy oraz wszelkich budowlańców. Tak naprawdę mowa o sprzęcie, który przydaje się zarówno podczas prac budowlanych, jak i remontowych. Z dalszej części tekstu dowiesz się, w jakich sytuacjach można i warto skorzystać ze szczypiec tynkarskich.

Szczypce tnące tynkarskie i wiele innych funkcji

W tym miejscu warto zaznaczyć, że szczypce tynkarskie występują w różnych wariantach. Przede wszystkim jednak różnią się wymiarami. W naszej ofercie dostępne są modele w różnych wymiarach, w tym między innymi najpopularniejsze, czyli: szczypce tynkarskie 200 mm i szczypce tynkarskie 250 mm. Jeśli chodzi o budowę i przeznaczenie poszczególnych egzemplarzy narzędzi – są podobne. Tym samym w zasadzie w przypadku wszystkich szczypców tynkarskich możliwe jest wykorzystanie ich do wyrywania gwoździ ze ścian i innych podłoży, a także obcinania drutu i kształtowania go oraz do przytrzymywania dowolnych elementów i manewrowania nimi. Co istotne, szczypce te mogą pracować z różnymi materiałami metalowymi i nie tylko. Warto pamiętać o uniwersalności tych narzędzi. Otóż szczypce tnące tynkarskie to przeważnie sprzęt, który z powodzeniem można wykorzystać również do wszystkich pozostałych wymienionych czynności.

Sklep z jakościowymi szczypcami tynkarskimi

Nasz sklep oferuje liczne szczypce tynkarskie. Nasz asortyment to narzędzia ręczne od jedynie najlepszych producentów. Dotyczy to wszystkich szczypców tynkarskich, a także pozostałych narzędzi ręcznych, takich jak kombinerki, obcęgi czołowe i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem i wyboru potrzebnych produktów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących produktów czy ich wyboru, zapraszamy do kontaktu – chętnie udzielimy pomocy!

Inne szczypce: