Szczypce do glazury

Znaleziono produktów: 2
Sortuj:
Widok:   
z 1

Szczypce do glazury, 200mm

38,00 z VAT
Kod: RD01050 Producent części: REXXER

Szczypce cięcia i łamania glazury

42,00 z VAT
Kod: RD01052 Producent części: REXXER

Szczypce glazurnicze - do cięcia i łamania płytek glazury

Sklep iParts działa wyjątkowo wszechstronnie, co objawia się choćby dostępnością w zasadzie wszystkich popularnych narzędzi ręcznych. W asortymencie posiadamy między innymi szczypce do glazury. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty w tym zakresie oraz do zapoznania się z innymi kategoriami produktowymi, które również są warte uwagi.

Czym są szczypce do glazury?

Szczypce glazurnicze, jak każde inne obcęgi, to narzędzia ręczne o stosunkowo prostej konstrukcji. Posiadają rączki zakończone szczękami. Ruch rączek powoduje ściśnięcie szczęk. Co wyróżnia szczypce do glazury na tle innych tego typu narzędzi, takich jak szczypce uniwersalne czy kombinerki? Otóż w grę wchodzą tutaj przede wszystkim parametry materiałów, z których wykonane są obcęgi do glazury. Szczęki muszą cechować się twardością umożliwiającą rozcięcie ceramiki, co nie jest wcale takie łatwe. Tego typu obcęgi często służą też na przykład jako szczypce do gresu. Oznacza to mniej więcej tyle, że narzędzia ręczne przeznaczone do przeprowadzania prac glazurniczych wyróżniają się ponadprzeciętną twardością szczęk.

Szczypce do cięcia glazury i łamania płytek

Zastanawiasz się może, w jakim celu korzysta się ze szczypiec do glazury? Otóż sprzęt ten służy między innymi do łamania płytek. Często podczas prac glazurniczych zachodzi konieczność zastosowania mniejszych fragmentów ceramiki, przez co szczypce do łamania glazury okazują się niezbędne. Jednak szczypce do glazury to narzędzia ręczne wykorzystywane również do odcinania niewielkich fragmentów płytek w celu poprawy ich estetyki. Tym samym obcęgi do glazury to sprzęt, który często bywa wykorzystywany do przeprowadzania prac bardzo precyzyjnych. Dlatego właśnie narzędzia te przyjmują stosunkowo niewielkie rozmiary.

Jak wybrać szczypce glazurnicze?

Potrzebne Ci szczypce do cięcia glazury? Postaw na narzędzia najwyższej jakości, które zapewnią Ci nie tylko wysoki komfort pracy, ale również jej bezpieczeństwo. Cechą dobrych szczypiec do glazury są wyprofilowane rączki, gwarantujące pewny uchwyt. Ponadto powinny być pokryte warstwą tworzywa sztucznego, aby zapobiec odciskom. Właśnie takie szczypce do glazury oferuje sklep iParts. Nasza oferta to jakościowe obcęgi od godnych zaufania producentów. Wybierz narzędzia, które posłużą Ci przez lata. Oferujemy nie tylko sprawdzone obcęgi do glazury, ale też szczypce klasyczne, kombinerki i wiele innych pokrewnych narzędzi ręcznych. Sprawdź naszą ofertę i wybierz to, czego aktualnie potrzebujesz. W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocą.

Inne szczypce: