Środki do mycia szyb samochodowych

Znaleziono produktów: 32
Sortuj:
Widok:   
z 2

11,00 z VAT
Kod: 19579 Producent części: MOJE AUTO

11,00 z VAT
Kod: K506 Producent części: K2
Wysyłka od ręki!

11,00 z VAT
Kod: 415000 Producent części: SONAX

17,00 z VAT
Kod: 338241 Producent części: SONAX
Wysyłka od ręki!
1 | 2  Następna  

Pielęgnacja szyb samochodowych

Czyste szyby samochodowe mają istotny wpływ na bezpieczeństwo prowadzenia auta. Zalegający brud potrafi bowiem skutecznie ograniczyć widoczność każdemu kierowcy. Sklep motoryzacyjny iParts.pl posiada w swojej ofercie doskonałe preparaty do czyszczenia szyb samochodowych z których naprawdę warto korzystać.

Jakość płynów do mycia szyb

Odpowiednio dobry płyn do mycia szyb samochodowych potrafi szybko uporać się z brudem nie zostawiając zbędnych smug na szkle. Pamiętajcie, że decydując się na zakup płynu do mycia szyb, należy unikać preparatów na bazie amoniaku. A dlaczego? Amoniak źle wpływa na elementy wykonane z winylu, skóry i gumy. Zraszając szybę takim płynem, możemy doprowadzić także do zniszczenia powierzchni znajdujących się w sąsiedztwie.

Ściereczki do szyb

W ofercie iParts.pl znajdziecie także ściereczki do szyb. Rozwój technologii kosmetyków samochodowych pozwolił na opracowanie niezwykle wygodnych w użyciu, specjalnych ściereczek nasączonych płynem czyszczącym. Małe, poręczne opakowanie nie zajmuje dużo miejsca w pojeździe, a pozwala na oczyszczanie szyb w każdej chwili.

Usuwanie lodu z szyb

W naszym bogatym asortymencie posiadamy także specjalne preparaty przeznaczone do natychmiastowego odmrażania szyb z zalegającego śniegu i lodu. Odmrażacze do szyb dostępne w iParts.pl są całkowicie bezpieczne dla lakierowanych powierzchni, nie pozostawią smug, ani przebarwień. Oprócz tego nasze preparaty zapewniają bardzo wygodną i precyzyjną aplikację dzięki wbudowanemu atomizerowi.