Kompresory Klimatyzacji w iParts.pl!

iParts.pl oferuje pełną gamę kompresorów klimatyzacji do wszystkich modeli samochodów. Wśród nich znajdziecie Państwo wyłącznie części najlepszych producentów, mając na uwadze długą i bezproblemową eksploatację.

Kompresor klimatyzacjiKompresor klimatyzacji jest częścią, która napędza układ klimatyzacji. Jego zadaniem jest tłoczenie pary czynnika chłodzącego o wysokiej temperaturze i ciśnieniu na stronę rozprężania i zasysanie pary czynnika o niskim ciśnieniu po stronie wlotowej (niskiego ciśnienia). Reasumując - zapewnia on obieg czynnika chłodzącego w systemie klimatyzacji. Kompresor klimatyzacji napędzany jest bezpośrednio z silnika pojazdu, za pomocą paska klinowego.

Warto zaznaczyć, że kompresor klimatyzacji jest najdroższym komponentem całego układu klimatyzacji. Kompresor, zwany również sprężarką, jest mechaniczną i bardzo precyzyjną częścią. Niezwykle ważne jest zatem, aby eksploatując samochód pamiętać o stałym uzupełnianiu oleju w układzie. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że kompresor będzie należycie nasmarowany, a nasz układ klimatyzacji będzie działał bez zarzutu.

Powiązane kategorie produktowe

iParts.pl to sklep, w którym znajdziesz największą liczbę kompresorów klimatyzacji do najróżniejszych marek samochodów. Wśród ogromnej ilości produktów znajdujących się w naszej ofercie, posiadamy towary producentów takich jak m.in. NRF, Airstal, Teamec czy Hella.

Wszystkie kompresory klimatyzacji, które znajdziecie Państwo na iParts.pl, są fabrycznie nowe i posiadają pełną gwarancję producenta (12 lub 24 miesięcy).

W celu wybrania odpowiedniego kompresora klimatyzacji do Twojego auta, wybierz markę samochodu z powyższego zestawienia, następnie model i rocznik, a na końcu - wersję silnikową (przykładowo: Opel → Astra F 1991.09 – 1998.09 → 1.4 75 KM).

iParts.pl - Kontakt iParts.pl - Zalety

Spraw aby układ klimatyzacji w Twoim samochodzie działał perfekcyjnie i już teraz zamów najlepszy kompresor klimatyzacji, dostępny tylko w iParts.pl!