Chłodnice Klimatyzacji w iParts.pl!

iParts.pl posiada największą ofertę chłodnic klimatyzacji w Polsce. Posiadamy jedynie najlepsze produkty najbardziej renomowanych producentów, do wszystkich marek samochodów.

Chłodnica klimatyzacjiChłodnica klimatyzacji, zwana również kondensatorem i skraplaczem klimatyzacji, jest odpowiedzialna w aucie za schładzanie sprężonego czynnika gazowego układu klimatyzacji i zamianę go w ciecz. Chłodnica klimatyzacji to niezwykle ważny element każdego samochodu, wyposażonego w popularną „klimę” - bez niej układ klimatyzacji po prostu nie będzie funkcjonował. Niestety, ze względu na dosyć skomplikowaną budowę chłodnic klimatyzacji (skraplaczy) i tworzywo z której są zrobione (najczęściej jest to aluminium), należą do delikatnych części, narażonych na uszkodzenia mechaniczne i korozję. Należy pamiętać, że rozszczelnienia i wycieki ze chłodnic klimatyzacji są niebezpiecznie nie tylko dla układu klimatyzacji, ale też dla całego samochodu. Warto zatem stale monitorować jej stan i w razie potrzeby – wymienić.

Powiązane kategorie produktowe

iParts.pl to sklep, w którym znajdziesz największą liczbę chłodnic klimatyzacji do najróżniejszych marek samochodów. Wśród licznych producentów znajdujących się w naszej ofercie, warto wymienić między innymi takie znane marki, jak NRF, Nissens, Delphi czy Denso.

Wszystkie chłodnice klimatyzacji, które znajdziesz na iParts.pl, są fabrycznie nowe i posiadają pełną gwarancję producenta (12 lub 24 miesięcy).

Aby wybrać odpowiednią chłodnicę klimatyzacji do Twojego auta, wybierz markę samochodu z powyższego zestawienia, następnie model i rocznik, a na końcu - wersję silnikową (przykładowo: Volvo → S40 I 1995.07 – 2003.12 → 1.8 122 KM).

iParts.pl - Kontakt iParts.pl - Zalety

Spraw aby Twoja klimatyzacja działała jak nowa, i już dziś zamów w iParts.pl najwyższej jakości chłodnice klimatyzacji w najlepszej cenie!