Odbierz 10% zniżki na hamulce ATE i Textar!

Data:
, W kategorii Układ Hamulcowy

Atrakcyjna promocja tylko dla klientów iParts.pl!

 

Skorzystaj z najnowszej promocji iParts.pl i odbierz rabat w wysokości 10% na elementy układu hamulcowego ATE i Textar! Wystarczy, że dodasz do swojego koszyka zakupów części ATE lub/oraz Textar o wartości co najmniej 149 PLN, a następnie w polu "Kod zniżki" wprowadzisz specjalnie przygotowany kod rabatowy*- TEXATE10. Wartość rabatu zostanie natychmiast odjęta od kwoty zakupów. Promocja trwa do 20.01.2020 r.!

 

Twój kod rabatowy* to: TEXATE10

 

Wybierz interesującą Cię kategorię części ATE:

 

 

ATE to niemiecki producent części układu hamulcowego, przeznaczonych zarówno na pierwszy montaż samochodów, jak i również na rynek części zamiennych. Klocki hamulcowe, tarcze hamulcowe oraz szczęki hamulcowe firmy ATE są powszechnie uważane na rynku "aftermarket" jako wzorzec jakościowy. Skorzystaj już dziś z promocji na części układu hamulcowego ATE i kupuj je najtaniej w Polsce!... czytaj więcej o ATE.

 

Wybierz interesującą Cię kategorię części Textar:

 

 

 

Textar jest marką wchodzącą w skład TMD Friction GmbH, które znane jest z produkcji najwyższej jakości elementów układu hamulcowego. Marka Textar obecna jest na rynku motoryzacyjnym od niespełna 100 lat. W tym czasie firmie udało się wskoczyć do ścisłej czołówki producentów części na pierwszy montaż do samochodów osobowych i użytkowych na świecie oraz odgrywać znaczącą rolę na rynku części zamiennych... czytaj więcej o Textar.

 

 

* - uprawnia do zniżki w wysokości 10% na części ATE lub/oraz Textar w przypadku zakupów na kwotę co najmniej 149 PLN brutto
* - promocja trwa do 20.01.2020 r. lub do wyczerpania zapasów