Klocki hamulcowe ATE

ATEATE to niemieckie przedsiębiorstwo założone w 1906 roku. Od ponad stu lat ATE tworzy najwyższej jakości elementy układu hamulcowego do samochodów osobowych – w tym również klocki hamulcowe. Klocki hamulcowe ATE produkowane są według ściśle określonych norm, zgodnie z wymaganiami wielu czołowych producentów samochodowych. Trafiają one zarówno do seryjnego wyposażenia pojazdów jak i na rynek części zamiennych. Przed trafieniem do sprzedaży podlegają ścisłej kontroli jakościowej przez co kupujący mogą mieć pewność, że klocki hamulcowe ATE to najlepszy wybór na wiele tysięcy kilometrów.

 

Klocki hamulcowe ATE sprzedawane są według trzech linii produkcyjnych:

  

Seria ATE Original – najwyższy poziom jakości oraz bezpieczeństwa. W przypadku klocków hamulcowych ATE Original niemiecka firma oferuje klientom bardzo wysoki stopień pokrycia rynku (około 95%). Klocki te z zapasem spełniają wymagania dotyczące jakości i bezpieczeństwa określone w europejskiej dyrektywie ECE-R90.

 

Seria ATE Ceramic – to seria ekologicznych klocków hamulcowych zapewniających jak najniższą emisję pyłu i hałasu podczas hamowania. Klocki hamulcowe ATE Ceramic pokryte są mieszanką z zastosowaniem nowatorskiej techniki włókien. Podczas hamowania wytwarzana jest tzw. powłoka przejściowa chroniąca tarczę przed nadmiernym ścieraniem.

 

Seria ATE Classic – marka towarowa ATE Classic zawiera szeroki program części układu hamulcowego do pojazdów z grupy klasyków. Wszystkie elementy zawarte w katalogach ATE Classic – również klocki hamulcowe przeznaczone są do aut, które mają więcej niż 20 lat. Oferta ta ma pomóc w nieustannym eksploatowaniu samochodów, niezależnie od ich daty produkcji.

 Klocki hamulcowe ATE

Bogaty asortyment części ATE skierowany jest do szerokiego grona odbiorców. Wszystkie podzespoły, w tym również klocki hamulcowe ATE są nieustannie udoskonalane aby regularnie dostosowywać ofertę do potrzeb rynku. O jakości klocków hamulcowych tworzonych przez niemieckie przedsiębiorstwo najlepiej świadczy zaufanie wielu producentów samochodowych, którzy regularnie montują oraz rekomendują klocki hamulcowe ATE.

 
Klocki Hamulcowe w iParts.pl!

Klocki hamulcoweKlocki hamulcowe stanowią jeden z podstawowych elementów układu hamulcowego pojazdu. Są one częścią hamulca tarczowego, który składa się z okładziny cierniowej współdziałającej z tarczą oraz jej metalową ...

Sprawdź Klocki hamulcowe