Klocki hamulcowe Textar

TextarTextar to marka wchodząca w skład grupy TMD Friction GmbH produkującej największą ilość okładzin ciernych w całej Europie. Textar słynie z tworzenia wysokiej jakości klocków hamulcowych z przeznaczeniem do samochodów osobowych. 

 

Textar tworzy doskonałe klocki hamulcowe Epad, które łączą komfort ze skutecznością:

 

Seria Textar Epad – jest to nowa generacja klocków hamulcowych stworzona początkowo na potrzeby oryginalnego wyposażenia pojazdów. Technologia zastosowana przy produkcji serii Epad oferuje czystsze, cichsze oraz bardziej komfortowe hamowanie. Klocki hamulcowe Textar Epad dostępne są zarówno na przednią, jak i na tylną oś dla samochodów Audi, BMW, Mercedes-Benz, Mini, Seata, Skody, Volvo oraz Volkswagena.

 
Do głównych zalet serii Textar Epad należy:
 

Abrasion-resistant. Rozwiązanie to zapewnia niskie pylenie klocków hamulcowych dla czystszych kół. Jakiekolwiek powstałe zabrudzenia są niezwykle łatwe do zmycia.

 

Niski poziom hałasu. Wszystkie współpracujące ze sobą elementy układu hamulcowego Textar zapewniają niezwykle niski poziom hałasu podczas pracy. Ma to na celu zwiększenie komfortu podróżowania.

 

Skuteczność działania i długa żywotność. Poziom skuteczności hamowania jest zgodny z europejskimi standardami materiałów ciernych. Dodając do tego niski poziom zużycia na przestrzeni całego okresu eksploatacyjnego nabywając klocki hamulcowe Textar Epad otrzymujemy doskonały produkt w atrakcyjnej cenie.Klocki hamulcowe Textar

 

Klocki hamulcowe Textar idealnie komponują się z tarczami hamulcowymi Textar. W asortymencie przedsiębiorstwa aktualnie można znaleźć klocki hamulcowe do ponad 1150 rozmaitych modelów samochodów, co stanowi jedną z najszerszych ofert w Europie. Okładziny hamulcowe Textar zostały docenione przez wszystkich liczących się producentów samochodowych.

 

Textar - o firmie

Textar jest marką wchodzącą w skład TMD Friction GmbH, które znane jest z produkcji najwyższej jakości elementów układu hamulcowego. Szacuje się, że łączna dzienna produkcja koncernu jest w stanie przekroczyć milion części hamulcowych. Wewnątrz koncernu zatrudnienie znajduje ponad 4,500 wykwalifikowanych pracowników. Marka Textar obecna jest na rynku motoryzacyjnym od niespełna 100 lat. W tym czasie firmie udało się wskoczyć do ścisłej czołówki ...

Czytaj więcej o TEXTAR