Zestaw paska rozrządu Bosch

BoschGrupa Bosch to wiodący dostawca technologii i usług. Marka ta rozpoznawana jest na całym świecie. Działalność firmy obejmuje między innymi produkcję i sprzedaż części samochodowych, urządzeń diagnostycznych, układów hamulcowych, sprzętu z zakresu napędu i sterowań, systemów zabezpieczeń, elektronarzędzi oraz produktów gospodarstwa domowego AGD. Dział motoryzacyjny jest największym działem Grupy Bosch, stale się rozwijającym i dostarczającym swoim odbiorcom najwyższej jakości części samochodowe.

Właściwa praca silnika i układu napędowego uzależniona jest od optymalnej pracy wielu jego komponentów. Jednym z elementów odpowiedzialnych za bezpieczną pracę silnika jest układ rozrządu. Poprzez jego prawidłową pracę mieszanka paliwowo-powietrzna potrzebna do produkcji energii mechanicznej zostaje dostarczona do cylindrów silnika, a powstałe w nich spaliny usunięte.

Elementy układu rozrządu marki Bosch to gwarancja najwyższej jakości części. Dzięki dotychczasowemu długoletniemu doświadczeniu części samochodowe produkowane są zgodnie z obowiązującymi standardami oraz wykonane z najlepszych materiałów i surowców.

Paski rozrządu Bosch – charakteryzują się maksymalną niezawodności, wysokim komfortem użytkowania i cichą pracą. Wykonane są z polichloroprenu, odpornego na rozciąganie włókna szklanego oraz warstwy ochronnej z poliamidu. Dzięki zastosowanym materiałom paski rozrządu Bosch odporne są na uszkodzenia, rozciągnięcie i przetarcie.


Zestaw rozrządu Bosch – gwarantują dopasowanie do większości popularnych modeli samochodów. Podczas wymiany paska rozrządu należy pamiętać, że jego optymalne działanie zależy od stanu całego zestawu elementów rozrządu, czyli elementów współpracujących z paskiem. W celu uniknięcia kosztownych napraw specjaliści marki Bosch zalecają zatem wymianę całego zestawu rozrządu.Zestaw paska rozrządu Bosch

 

Wśród zestawów marki Bosch znajdziemy:
- zestaw z zębatym paskiem rozrządu/rolkami napinacza,
- zestaw z zębatym paskiem rozrządu/pompą wody,
- zestaw z paskiem wielorowkowym/rolką napinacza.

Montaż oryginalnych pasków lub zestawów Bosch to gwarancja bezawaryjnej pracy silnika. Zabezpiecz to co najcenniejsze w Twoim samochodzie – wybierz produkty Bosch.

 

O Bosch

Bosch to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku motoryzacyjnym. Oferta firmy skupia się na produktach przeznaczonych do branży przemysłowej oraz motoryzacyjnej. Koncern Bosch produkuje m.in. części samochodowe, urządzenia i systemy diagnostyczne, urządzenia grzewcze, elektronarzędzia czy sprzęt z zakresu napędu oraz sterowań. Grupa Bosch z uwzględnieniem dystrybutorów oraz spółki Robert Bosch GmbH jest obecna w około 150 krajach na terytorium całego ...

Czytaj więcej o BOSCH