Zestaw paska rozrządu Gates

GatesGates jest czołowym producentem nowoczesnych części samochodowych takich jak pasy napędowe i przewody giętkie, znajdujących zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu, w tym również w motoryzacji. Jej początki sięgają 1911 roku. Obecnie firma Gates jest dostawcą części samochodowych dla większości koncernów samochodowych na świecie. Jej części znajdują również zastosowanie w przemyśle motocyklowym.

Jednym z produktów przeznaczonych na rynek motoryzacyjny firmy Gates elementy oraz zestawy układu rozrządu. Rozrząd to newralgiczny element silnika. Praca układu rozrządu ma na celu dostarczenie mieszanki paliwowo-powietrznej do cylindrów silnika oraz usunięcie powstałych spalin. Jak każdy pracujący element, z czasem ulega on zużyciu – jest to jednak normalna kolej rzeczy. Prawidłowa praca silnika wymaga więc regularnej jego wymiany, zgodnej z zaleceniami producenta.

Wśród produktów marki Gates znajdziemy:

Paski rozrządu PowerGrip – paski te odpowiadają swoją jakością paskom przeznaczonym na pierwsze wyposażenie fabryczne dla praktycznie wszystkich modeli samochodów. Produkowane są z niezwykle trwałych i wzmocnionych materiałów gumowych, odpornych na wysokie temperatury. Dzięki precyzyjnie wykonanym profilom paska zmniejsza się również poziom hałasu. Do ochrony paska użyte zostały najlepsze powłoki chroniące. W zależności od zastosowania paski Gates wykonane są z trapezowym, krzywolinijnym lub zmodyfikowanym krzywolinijnym układem zębów. Gwarantuje to odpowiednie ich dopasowanie. Paski odporne są na rozciąganie i przedwczesne przetarcia.


Zestaw PowerGrip Kit
- to najlepsza metoda na zapewnienie optymalnej pracy silnika Twojego samochodu. Uszkodzenie jednego elementu układu rozrządu może stać się przyczyną usterki innych jego elementów. Uszkodzenia te wpływają zatem na pracę całego systemu. Zalecana jest więc wymiana całego zestawu rozrządu. W skład zestawu PowerGrip Kit marki Gates wchodzą: pasek rozrządu, napinacze paska lub zespoły napinacza, rolki pośrednie, inne części niezbędne do naprawy tj. śruby, sprężyny itp., instrukcja montażu oraz naklejka do notowania przebiegu.Zestaw paska rozrządu Gates


Zestaw PowerGrip Kit Plus – zestaw specjalny PowerGrip Plus zawiera wszystkie elementy zestawu Powergrip Kit oraz dodatkowo uszczelnienia olejowe i pierścienie uszczelniające o przekroju okrągłym lub pompę cieczy chłodzącej.

Zaufaj sprawdzonej marce, której ufają miliony kierowców na całym świecie. Wybierz zestawy rozrządu Gates.

 
Zestawy paska rozrządu

Zestaw paska rozrządu

Od tego mechanizmu, a właściwie od niepozornego kawałka gumy lub łańcucha zależy, czy silnik w Twoim samochodzie będzie w ogóle w stanie pracować. Rozrząd to system, bez którego daleko nie zajedziesz. W iParts.pl znajdziesz najwyższej jakości zestawy ...

Sprawdź Zestaw paska rozrządu