Zestaw paska rozrządu Hepu

HepuHepu to jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów części samochodowych w Europie. Firma powstała w Niemczech przeszło 40 lat temu. Dotychczasowe doświadczenie sprawiło, że stała się liderem w produkcji pomp wody oraz jej komponentów. Firma dostarcza również gotowe zestawy rozrządu. Dzięki szczegółowym testom i przeprowadzanym badaniom, produkty marki Hepu cechują się wysoką skutecznością działania oraz wydłużonym okresem pomiędzy wymianami.

Układ rozrządu jest podzespołem, którego głównym zadaniem jest sterowanie zaworami. Dzięki jego prawidłowej pracy mieszanka paliwowo-powietrzna dostarczana jest do cylindrów, a spaliny usuwane na zewnątrz. Konieczna jest regularna wymiana elementów rozrządu, zgodna z zaleceniami producenta. Pomaga to uniknąć kosztownych napraw, będących konsekwencją zaniedbania i niedotrzymania terminu wymiany.

Wśród produktów polecanych przez specjalistów i mechaników cenionych warsztatów i serwisów samochodowych znajdziemy produkty marki Hepu. Hepu oferuje swoim klientom paski, napinacze i zestawy rozrządu najwyższej jakości i trwałości.
Zestaw paska rozrządu Hepu
Pasek rozrządu – przeznaczone do samochodów europejskich i azjatyckich,


Zestawy rozrządu Hepu – w skład zestawu wchodzi pasek zębaty, rolka napinacza oraz pompa płynu chłodzącego. Zestaw zawiera wszystkie potrzebne elementy w jednym pudełku.

Rozwiązania te są ekonomiczne i bezpieczne. Pozwalają to zaoszczędzić Twój czas i pieniądze. Przy wyborze części samochodowych kieruj się przede wszystkim ich trwałością. Zestawy rozrządu Hepu gwarantują wysoką jakość i optymalność działania. Nie ryzykuj, wybierz Hepu.

 
Zestawy paska rozrządu

Zestaw paska rozrządu

Od tego mechanizmu, a właściwie od niepozornego kawałka gumy lub łańcucha zależy, czy silnik w Twoim samochodzie będzie w ogóle w stanie pracować. Rozrząd to system, bez którego daleko nie zajedziesz. W iParts.pl znajdziesz najwyższej jakości zestawy ...

Sprawdź Zestaw paska rozrządu