Zestawy rozrządu w iParts.pl!

iParts.pl to jeden z największych w Polsce sklepów internetowych, w ofercie którego znajduje się ponad 2 000 000 części do wszystkich aut. Wśród nich na uwagę zasługują najwyższej jakości zestawy rozrządu znanych i renomowanych producentów.

RozrządUkład rozrządu to jeden z najważniejszych elementów silników spalinowych we współczesnych samochodach. Zadaniem kompletu rozrządu jest przekazywanie napędu z koła pasowego wału napędowego na wałki rozrządu, które wprawiają w ruch popychacze i zawory, a także umożliwienie dopływu do cylindrów mieszanki paliwowo - powietrznej i usunięcie z nich produktów spalania. Praca układu rozrządu sprawia, że silnik działa poprawnie a samochód osiąga odpowiednie parametry.

Zestaw rozrządu podlega regularnej wymianie, ponieważ jest on typową częścią eksploatacyjną. Częstotliwość wymiany najczęściej określana jest przez producenta auta. Regularna wymiana kompletnego rozrządu jest niezwykle istotna, ponieważ pęknięty lub mający wyłamane zęby pasek rozrządu może stać się przyczyną uderzenia tłoka w otwarty zawór, skutkując wygięciem zaworów i pęknięciem tłoków, czego konsekwencją jest uszkodzenie silnika. Skutki mogą być tak daleko idące i poważne, że wielu użytkowników po tego typu awariach musi wymieniać cały silnik!

W trosce o sprawną i długotrwałą eksploatację auta, większość fachowców zaleca wybieranie zestawów rozrządu, które charakteryzują się wysoką jakością. Jakość tę zapewniają zestawy, które znajdziesz w iParts.pl – posiadamy produkty najlepszych producentów, takich jak m.in. Gates, SKF, Contitech czy Hepu.

Wszystkie zestawy rozrządu, dostępne w sklepie iParts.pl, są fabrycznie nowe i posiadają pełną gwarancję producenta (12 lub 24 miesięcy).

Jesteś zainteresowany kupnem kompletnego rozrządu do swojego auta? Jeśli tak, wybierz markę samochodu z powyższego zestawienia, następnie model, rocznik i na końcu - wersję silnikową.

iParts.pl - Kontakt iParts.pl - Zalety

Nie pozwól aby silnik Twojego auta był niesprawny - zamów w iParts.pl kompletny zestaw rozrządu do Twojego samochodu w najatrakcyjniej cenie!