Klocki hamulcowe Zimmermann

Otto Zimmermann to marka, która już od 50 lat zajmuje się projektowaniem, produkcją i dystrybucją części układu hamulcowego do samochodów osobowych i ciężarowych. Firma stale się rozwija, rozszerzając swoją bazę administracyjną, moce produkcyjne oraz powierzchnię magazynową. Dzięki temu, każdy produkt oznaczony logiem Zimmermann jest produkowany według najwyższych i najbardziej rygorystycznych standardów stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym. W zakładach produkcyjnych wykorzystywane są najnowocześniejsze urządzenia sterowane komputerowo i najlepsze maszyny wiertnicze, przez co możliwe jest skrócenie czasu produkcji oraz wytwarzanie części najlepszej, światowej jakości. Obecnie, oferta Zimmermann zawiera ponad 1500 różnego rodzaju części hamulcowych i elementów silnika, które znajdują nabywców w ponad 60 krajach na całym świecie.

Wśród produktów różnego typu, na uwagę zasługują szczególnie:

Klocki hamulcowe Zimmermann – produkty niezwykle odporne na bardzo wysokie temperatury. Przy produkcji klocków, firma wykorzystuje swoje doświadczenie w rajdach samochodowych, przez co są one bezpieczne i posiadają taką samą jakość, co produkty OEM. Idealnie współpracują zarówno ze standardowymi tarczami hamulcowymi, jak i tarczami z serii Zimmermann Sport oraz Zimmermann Formula Z. Wszystkie klocki hamulcowe Zimmermann produkowane są z materiałów o niskim współczynniku przewodnictwa ciepła, przez co są wytrzymałe w każdych warunkach eksploatacyjnych – od jazdy miejskiej po rajdy samochodowe. Każdy produkt spełnia normy ECE-R90 i jest zatwierdzony do użytku na drogach publicznych.

Podsumowując, klocki hamulcowe Zimmermann to idealna propozycja dla wszystkich użytkowników, ceniących sobie wysoką jakość, komfort i długość eksploatacji. Cechują je m.in. odporność na wysokie temperatury, czy też doskonałe właściwości schładzania się klocka. Możliwe jest to dzięki zastosowaniu znakomitego materiału ciernego, który został wyprodukowany z surowców najwyższej jakości. Klocki hamulcowe Zimmermann są też bardzo ciche, co jest efektem wykorzystania specjalnej powłoki na tylnej części klocka. Wybierz bezpieczeństwo i zdecyduj się na zakup klocków hamulcowych marki Zimmermann już dziś.

 
Klocki Hamulcowe w iParts.pl!

Klocki hamulcoweKlocki hamulcowe stanowią jeden z podstawowych elementów układu hamulcowego pojazdu. Są one częścią hamulca tarczowego, który składa się z okładziny cierniowej współdziałającej z tarczą oraz jej metalową ...

Sprawdź Klocki hamulcowe