Części samochodowe ZIMMERMANN

Kategorie

Auto części zamienne Zimmermann

Części samochodowe ZIMMERMANN

Niemieckie przedsiębiorstwo Zimmermann zajmuje się produkcją najwyższej jakości części układu hamulcowego do samochodów osobowych i ciężarowych. Główna siedziba firmy wraz z magazynem o powierzchni użytkowej wynoszącej 17 000 metrów kwadratowych znajduje się w niemieckiej miejscowości Sinsheim. 

Zimmermann obecne jest na rynku motoryzacyjnym od przeszło 50 lat. Jednym z kluczowych momentów w historii firmy był rok 1990, gdy zadecydowano o przeniesieniu produkcji do zakładu w Sinsheim. Dziesięć lat później utworzono osobny dział – Otto Zimmermann Truck gromadzący elementy układu hamulcowego do pojazdów ciężarowych. Dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa na przestrzeni kilkunastu ostatnich lat umożliwia stałe udoskonalanie oferowanych części firmy Zimmermann.

Marka produkuje przede wszystkim części samochodowe Zimmermann, która są przeznaczone do układu hamulcowego. Zimmermann oferuje doskonałe tarcze hamulcowe, klocki hamulcowe oraz bębny hamulcowe. Niemieckie przedsiębiorstwo doskonale znane jest miłośnikiem tuningu samochodowego, głównie przez wprowadzenie do oferty tarcz hamulcowych o wysokiej wytrzymałości ze specjalnym przeznaczeniem do samochodów sportowych. Części Zimmermann to obecnie jedne z najlepszych w branży podzespołów samochodowych dostępnych na światowym rynku.

Opinie o częściach ZIMMERMANN

Tarcze i klocki firmy Zimmermann to najlepsze jakie są dostępne na rynku. Idealnie pasują i super sprawdzają się przy nawet bardzo mocnym hamowaniu.

Łukasz, Radom

15-03-2016

Po wymianie hamulców na Zimmermanny nareszcie poczułem że mam hamulce w moim aucie. Dodatkowo są ogólnodostępne i super cenie, co sprawia że zdecydowana większość może sobie na nie pozwolić.

Radek, Zaborów

26-03-2016

Najbardziej spełniające moje wymagania klocki i tarcze hamulcowe jakie miałem zamontowane w samochodzie. Kupiłem samochód już z takimi założonymi i stwierdzam fakt, że poprzedni właściciel wiedział co zakłada, bo naprawdę super hamują.

Janusz, Grudziądz

08-04-2016

Bardzo często w moim przydomowym warsztacie wymieniam tarcze swoim klientom. Zazwyczaj zdarza się że są to jakieś tańsze zamienniki, ale coraz częściej klienci przyjeżdżają z zestawami Zimmermanna.

Kazimierz, Kraków

29-04-2016

Katalog części Zimmermann online

Katalog online: https://web.tecalliance.net/otto-zimmermann/pl/home