Amortyzatory TRW

TRWJedna z największych na świecie firm produkujących części samochodowe – TRW, posiada w swojej ofercie znakomite amortyzatory. W bogatym asortymencie TRW znajdują się kompletne kolumny McPhersona, wkłady kolumn, amortyzatory teleskopowe, amortyzatory z łożem sprężyny, amortyzatory wzmocnione, amortyzatory kompensacji obciążenia, a nawet amortyzatory systemów kierowniczych. Amortyzatory TRW są wykonane przy użyciu tych samych technologii i odznaczają się taką samą jakością co części oryginalne, montowane fabrycznie. Niezależnie od rodzaju samochodu i warunków drogowych, produkty te zapewniają znakomite parametry i właściwości jezdne.Co wyróżnia amortyzatory TRW na tle konkurencji?

Specjalnie opracowany, nadlany, teflonowy pierścień tłokowy.
Dzięki niemu możliwa jest płynna współpraca między tłokiem i pierścieniem, amortyzator jest wytrzymalszy a jazda staje się bardziej komfortowa.

Polerowanie trzonu tłokowego do wskaźnika chropowatości mniejszego niż 0,08 mikronów. Zapewnia to znakomite uszczelnienie i tym samym znacznie wzrasta trwałość amortyzatora.

Zaawansowany proces produkcji talerzy zaworów. Dotyczy to zwłaszcza kalibracji, przeprowadzanej z dokładnością do 1/100 mm, powodującej znacznie krótszy czas reakcji, co bezpośrednio przekłada się na bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów.

Elastyczne dyski metalowe.
To właśnie dzięki nim możliwa jest niezwykle wydajna precyzja tłumienia, i osiągnięcie unikalnego zakresu tolerancji, mniejszego niż 10%.Amortyzatory TRWAmortyzatory TRW posiadają szereg zalet, do których niewątpliwie zaliczyć można także łatwość montażu. W trosce o wygodę użytkownika, TRW opracowało ponad 80 instrukcji montażu dedykowanych do poszczególnych modeli samochodów, wraz z praktycznymi poradami. Każdy amortyzator wyposażony jest w tego typu instrukcję a także specjalne akcesoria montażowe, aby przyspieszyć i usprawnić ten proces. Amortyzatory TRW wyjeżdżające z fabryki poddawane są szeregowi testów i prób wytrzymałościowych, np. testy przy niskiej i wysokiej prędkości, które pozwalają na regulację parametrów tłumienia i stopnia komfortu. Wychodząc z założenia, że gwarancją bezpieczeństwa jest wymiana obu amortyzatorów na osi, wszystkie amortyzatory TRW pakowane są parami.

 
Oryginalne Amortyzatory w najlepszych cenach

AmortyzatoryAmortyzatory stanowią zasadniczą część układu zawieszenia, która ma za zadanie tłumić drgania i stabilizować jazdę oraz utrzymywać w odpowiedniej pozycji sprężyny zawieszenia. Specjaliści twierdzą, iż jest to jeden z najważniejszych podzespołów w samochodzie. ...

Sprawdź Amortyzatory