Części samochodowe TRW

Kategorie

Auto części zamienne TRW

Części samochodowe TRW

TRW to firma tworząca aktywne systemy bezpieczeństwa - układy kierownicze, układy hamulcowe oraz układy zawieszenia z przeznaczeniem do samochodów osobowych. Firma produkuje jedne z najlepszych na świecie części samochodowe TRW o czym świadczy między innymi liczba osób pracujących dla koncernu przekraczająca 65 tysięcy pracowników w ponad 200 zakładach na całym świecie. Łączna sprzedaż w roku 2011 przekroczyła 16 miliardów dolarów. Wynik ten umożliwia przedsiębiorstwu TRW znalezienie się pośród pierwszej dziesiątki największych dostawców dla przemysłu motoryzacyjnego. 

Przeszło sto lat aktywnej obecności na rynku motoryzacyjnym umożliwiło dojście przedsiębiorstwu TRW do pozycji, jaką aktualnie zajmuje. TRW to globalny lider w branży motoryzacyjnej. Firma TRW produkuje części trafiające do seryjnej produkcji pojazdów oraz na rynek części zamiennych. Do najpopularniejszych części TRW zaliczają się tarcze hamulcowe, klocki hamulcowe, szczęki hamulcowe oraz bębny hamulcowe oraz elementy zawieszenia jak wahacze, tuleje czy sworznie wahaczy. Wszystkie części firmy TRW produkowane są zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

Opinie o częściach TRW

Mam zamontowane klocki hamulcowe TRW i mogę zdecydowanie potwierdzić ich jakość. Warto jest wydać te trochę większe pieniądze i mieć zdecydowanie jedne z lepszej jakości części zamontowane w swoim samochodzie.

Bruno, Radom

02-03-2016

Wymieniałem już chwile temu zawieszenie w samochodzie i znajomy polecił mi części TRW. Myślałem że oni produkują tylko klocki i tarcze, a okazało się że maja też super jakości części układu zawieszenia.

Piotr, Tarnów

19-03-2016

Z pełna odpowiedzialnością polecam części układu hamulcowego z firmy TRW, a szczególnie tarcze i klocki hamulcowe. Według mnie najlepsze wykonanie za dobrą cenę, sprawia że warto jest zainwestować w te właśnie części.

Dawid, Bełchatów

09-04-2016

Jestem zwolennikiem bardzo dobrych części, dlatego jeżeli chodzi o układ hamulcowy to zawsze sięgam po zamienniki firmy TRW. Polecam każdemu, kto ceni sobie zdecydowanie dobre części.

Rysiek, Elbląg

23-04-2016

Katalog części TRW online

Katalog online: https://www.trwaftermarket.com/pl/catalogue/