Akumulatory samochodowe YUASA

Początki marki YUASA sięgają roku 1910, kiedy to w Japonii (Osaka) powstało niewielkie laboratorium badawcze, mające na celu opracowanie wielokrotnie ładowanej baterii kwasowej. Obecnie YUASA to globalny lider w zakresie produkcji akumulatorów ołowiowo-kwasowych, dysponujący fabrykami oraz placówkami rozlokowanymi w ponad czterdziestu krajach na całym świecie (m.in. Japonia, Wielka Brytania, Tajwan).

Akumulator YUASA uchodzi za jedno z bezpieczniejszych urządzeń tego typu dostępnych obecnie na rynku. Gwarantują to najwyższej jakości materiały oraz rozwiązania zastosowane przez japońskiego producenta, a także specjalne zawory bezpieczeństwa, które odprowadzają nadmiar gazu z baterii. Akumulator marki YUASA jest, w większości przypadków, całkowicie bezobsługowy. Posiada hermetycznie szczelną obudowę, pozwalającą na instalację baterii w przedziałach silnikowych oraz pojazdach.

Akumulator YUASA z szerokim spektrum zastosowania

W ofercie japońskiego producenta znajdują się m.in. akumulatory samochodowe, motocyklowe, ciężarowe, głębokiego rozładowania, baterie do łodzi i pontonów, do maszyn czyszczących-sprzątających, do alarmów czy też do kosiarek-traktorów ogrodowych. Wśród sztandarowych produktów znajduje się kilka wysoko cenionych serii baterii, jak np. akumulator YUASA Leisure Line, akumulator YUASA NP., bateria YUASA Garden Active czy też akumulator firmy YUASA z linii Marine Active Line.

Firma YUASA współpracuje z wieloma czołowymi producentami akumulatorów i prostowników na świecie, udostępniając w swojej ofercie ich produkty (m.in. Bosch, Varta, PowerBat, Banner, Centra, Unibat). Akumulator YUASA można spotkać u największych koncernów samochodowych i motocyklowych – Nissan, Lexus, Toyota, Suzuki. Są one wykorzystywane już jako pierwsze wyposażenie fabryczne. Akumulator marki YUASA to przede wszystkim długa żywotność oraz wysoki prąd rozruchowy, co sprawia, że japońskie produkty są gotowe na każde warunki drogowe przez wiele lat eksploatacji.

 
Najlepszy akumulator tylko w iParts.pl!

AkumulatorGwarantujemy bezpieczną dostawę akumulatora w całej Polsce. Współpracujemy ze sprawdzonym przewoźnikiem spełniającym warunki dostawy akumulatorów do każdego miejsca w kraju, w tym Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Łódź, Gdańsk, Szczecin.

Sprawdź Akumulator