Akumulatory Magneti Marelli w iParts.pl!

W 1919 roku włoski przedsiębiorca Ercole Marelli założył niewielki warsztat FIMM, wytwarzający iskrowniki na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego i lotniczego. W latach 20. asortyment firmy poszerzony został między innymi o akumulatory. Na przestrzeni lat i w miarę rozwoju przedsiębiorstw, firma zmieniła nazwę na  Magneti Marelli.  Po okresie wojny przedsiębiorstwo weszło na rynek Hiszpański, Brazylijski i Argentynyński. Obecnie właścicielem firmy jest koncern Fiat, który sprawił, że oferta firmy stała się niezwykle bogata. Magneti Marelli to zarówno elementy oświetlenia, elektroniki motoryzacyjnej, jak i części układów napędowych oraz zawieszenia.

Akumulatory Magneti Marelli
to synonim wysokiej jakości produktów. Zastosowanie najlepszej jakości materiałów użytych do produkcji sprawia, że są one wytrzymałe, żywotne i niezwykle wydajne. Dają gwarancję pewnego rozruchu nawet w bardzo złych warunkach pogodowych – nie straszne im niskie temperatury. W ofercie Magneti Marelli znajdziemy ponad 100 akumulatorów, zarówno dla samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i motocykli Magneti Marelli BK. Akumulatory te spełniają wymagania rynku OEM oraz wymagania rynku części wtórnych.

Akumulatory produkowane są w kilku seriach:

START – akumulatory przeznaczone do silników z systemem Start-Stop, również w technologii AGM,
MAGIS – nowe akumulatory hermetyczne o podwyższonej żywotności,
RUN – mocne akumulatory przeznaczone do samochodów o bogatym wyposażenia dodatkowym,
ETS – akumulatory przeznaczone do wszystkich samochodów, montowane w fabrykach Fiata,
ES – akumulatory podstawowe oraz akumulatory do samochodów azjatyckich,
STANDARD – standardowe akumulatory do wszystkich typów samochodów.

 
Najlepszy akumulator tylko w iParts.pl!

AkumulatorGwarantujemy bezpieczną dostawę akumulatora w całej Polsce. Współpracujemy ze sprawdzonym przewoźnikiem spełniającym warunki dostawy akumulatorów do każdego miejsca w kraju, w tym Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Łódź, Gdańsk, Szczecin.

Sprawdź Akumulator