Akumulatory Boscha w iParts.pl!

Firma Bosch powstała w 1886 roku. W pierwszych latach swojego funkcjonowania specjalizowała się w mechanice i elektronice. Ponad stu letnie doświadczenie sprawiło, że Bosch stał się wiodącym dostawcą technologii i usług. Jednym z czołowych produktów firmy są akumulatory, wykonane w technologii PowerFrame.

Akumulatory Bosch
wykonane zostały z największą precyzją i starannością. Zastosowanie technologii PowerFrame pozwala sprostać wymaganiom nowoczesnych samochodów. Akumulatory te pozwalają na wydłużenie okresu użytkowania o 20%, zapewniając znaczną poprawę niezawodności jego stosowania. Szeroka gama produktów pozwala na dopasowanie ich w różnych kategoriach pojazdów.  Ponad to akumulatory Bosch odporne są na działanie bardzo niskich temperatur, są całkowicie bezobsługowe, szczelne i bezpieczne.

Akumulator Bosch S5 – przeznaczony dla samochodów wyższej klasy. Charakteryzuje się zwiększoną pojemnością oraz gwarantuje niezawodny rozruch silników o dużej mocy. Wyróżnia go o 30% większa moc rozruchowa zimnego silnika i o 30% dłuższa żywotność. Akumulator ten spełnia wymagania rynku OEM, jest odporny nawet przy jeździe na krótkich odcinkach trasy.

Akumulator Bosch S4
– przeznaczony dla każdego silnika, gwarantuje niezawodny rozruch. Spełnia wysokie wymaga energetyczne wszystkich klas pojazdów ze średnim i bogatym wyposażeniem. Gwarantuje optymalną pracę pojazdów europejskich i azjatyckich. Wyróżnia go aż o 15% większa moc rozruchu i bezobsługowość.

Akumulator Bosch S3
– przeznaczony dla pojazdów klasy kompakt oraz tych z niewielką liczbą elektrycznych funkcji zwiększających komfort i bezpieczeństwo jazdy. Niezwykle trwały niezawodny akumulator z wbudowanym zabezpieczeniem przed zapłonem zwrotnym i centralnym odprowadzaniem gazów.

 
Najlepszy akumulator tylko w iParts.pl!

AkumulatorGwarantujemy bezpieczną dostawę akumulatora w całej Polsce. Współpracujemy ze sprawdzonym przewoźnikiem spełniającym warunki dostawy akumulatorów do każdego miejsca w kraju, w tym Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Łódź, Gdańsk, Szczecin.

Akumulator jest jednym z ...

Sprawdź Akumulator
Powiązania:
Części BOSCH, Akumulator