Uszczelki kolektora dolotowego w sklepie iParts.pl

Uszczelka kolektora dolotowego jest elementem, którego główne zadanie to zapewnienie szczelności między kolektorem dolotowym, a głowicą silnika. Z pozoru prosta czynność, jest jednak bardzo istotna dla pracy silnika samochodowego. Szczelność ta zapobiega niekontrolowanemu zasysaniu powietrza przez silnik, które skutkowałoby po pierwsze: zabrudzeniem komory spalania silnika przez powietrze omijające filtr powietrza, a po drugie zafałszowaniem wskazań czujników umieszczonych w układzie ssącym, takim jak na przykład przepływomierz.

Ta nieszczelność, jak i każda inna wywołana uszkodzeniem uszczelki, powinna być w bardzo szybkim tempie usunięta, gdyż może nieodwracalnie uszkodzić silnik Twojego samochodu.

Dlatego czym prędzej złóż zamówienie w naszym sklepie internetowym iParts.pl, nie czekając na kolejne usterki silnika spowodowane niesprawną uszczelką kolektora wydechowego. Wszystkie oferowane przez nas uszczelki kolektora dolotowego są fabrycznie nowe i zapakowane, zapewniając najwyższą jakość produktu.

Jeżeli chcesz wybrać pasującą uszczelkę kolektora dolotowego do swojego samochodu, wybierz markę samochodu z powyższego zestawienia, następnie model, rocznik i wersję silnika. W razie trudności z doborem właściwej uszczelki kolektora dolotowego lub chęci zasięgnięcia porady eksperta - skontaktuj się z nami:

Telefonicznie:
Zamówienia i Infolinia: 0 801 000 184 lub 22 884 65 45

Mailowo:
Adres e-mail: [email protected]

Zamówienia można składać telefonicznie, przy pomocy poczty elektronicznej (e-mail) lub online 24h na dobę na stronie naszego sklepu internetowego.

Najpopularniejsi producenci

Uszczelka kolektora dolotowego AJUSA
Uszczelka kolektora dolotowego GLASER
Uszczelka kolektora dolotowego VICTOR REINZ
Uszczelka kolektora dolotowego BGA
Uszczelka kolektora dolotowego ELRING
Uszczelka kolektora dolotowego CORTECO
Uszczelka kolektora dolotowego FAI AutoParts
Uszczelka kolektora dolotowego PAYEN
Uszczelka kolektora dolotowego ELWIS ROYAL