Uszczelki kolektora dolotowego w sklepie iParts.pl

Uszczelka kolektora dolotowego jest elementem, którego główne zadanie to zapewnienie szczelności między kolektorem dolotowym, a głowicą silnika. Z pozoru prosta czynność, jest jednak bardzo istotna dla pracy silnika samochodowego. Szczelność ta zapobiega niekontrolowanemu zasysaniu powietrza przez silnik, które skutkowałoby po pierwsze: zabrudzeniem komory spalania silnika przez powietrze omijające filtr powietrza, a po drugie zafałszowaniem wskazań czujników umieszczonych w układzie ssącym, takim jak na przykład przepływomierz.

 

Ta nieszczelność, jak i każda inna wywołana uszkodzeniem uszczelki, powinna być w bardzo szybkim tempie usunięta, gdyż może nieodwracalnie uszkodzić silnik Twojego samochodu.

 

Dlatego czym prędzej złóż zamówienie w naszym sklepie internetowym iParts.pl, nie czekając na kolejne usterki silnika spowodowane niesprawną uszczelką kolektora wydechowego. Wszystkie oferowane przez nas uszczelki kolektora dolotowego są fabrycznie nowe i zapakowane, zapewniając najwyższą jakość produktu.

 

Jeżeli chcesz wybrać pasującą uszczelkę kolektora dolotowego do swojego samochodu, wybierz markę samochodu z powyższego zestawienia, następnie model, rocznik i wersję silnika. W razie trudności z doborem właściwej uszczelki kolektora dolotowego lub chęci zasięgnięcia porady eksperta - skontaktuj się z nami:

 

Telefonicznie:
Zamówienia i Infolinia: 0 801 000 184 lub 22 884 65 45

 

Mailowo:
Adres e-mail: [email protected]

 

Zamówienia można składać telefonicznie, przy pomocy poczty elektronicznej (e-mail) lub online 24h na dobę na stronie naszego sklepu internetowego.