Przewóz zwierząt: pokrowce i maty ochronne

Znaleziono produktów: 14
Sortuj:
Widok:   
z 1

Mata do przewozu psa z bokami na całą kanapę

210,00 z VAT
Kod: DCPQ3 Producent części: DOG'S COMFORT

Mata do przewozu psa MAMMOOTH CP20120

96,00 z VAT
Kod: MMTCP20120 Producent części: MAMMOOTH

Mata do przewozu psa do bagaznika kombi

170,00 z VAT
Kod: DCPQ7 Producent części: DOG'S COMFORT

Mata do przewozu psa na 2/3 kanapy

199,00 z VAT
Kod: DCPQ6 Producent części: DOG'S COMFORT

Mata do przewozu psa na 1/3 kanapy

239,00 z VAT
Kod: DCPQ5 Producent części: DOG'S COMFORT

Przewóz psów, kotów i innych zwierząt

Każdy, kto jest opiekunem swojego ulubionego pupila, z pewnością nie wyobraża sobie wyjazdu bez psa, czy kota. Te małe, przyjazne czworonogi bardzo często są członkami rodziny i dlatego nigdy nie chcemy ich zostawiać samych lub pod opieką innych osób. Zabranie ze sobą zwierzaka to jednak szereg wyzwań oraz problemów, które należy rozwiązać. Nie każde zwierzę będzie chętne na wielogodzinną podróż, a nawet jeśli tak to w jej trakcie mogą pojawić się problemy z zachowaniem pupila. Właśnie dlatego do każdej podróży ze swoim psem, kotem lub innym zwierzakiem należy się odpowiednio przygotować. Jednym z kluczowych elementów są z pewnością akcesoria do przewozu zwierząt. Gwarantują nam one bezpieczną i spokojną podróż zarówno dla nas, jak i dla naszego czworonożnego przyjaciela.

Popularne akcesoria do przewozu zwierząt

Obecnie rynek oferuje nam szereg świetnych rozwiązań, które umożliwiają lub przynajmniej w pewnym stopniu ułatwiają nam transportowanie zwierzaków. Do najpopularniejszych należą m.in.: torby, transportery, pasy, szelki, pokrowce oraz maty ochronne. Ich głównym celem jest zabezpieczenie zwierzaka przed podróżą oraz skutkami nagłych i niebezpiecznych sytuacji, które mogą nas spotkać, a także ochrona wnętrza naszego samochodu przed niszczycielskimi zapędami towarzyszy podróży. Torby oraz transportery to idealne rozwiązania dla mniejszych zwierzaków. Wystarczy zamknąć taki transporter oraz odpowiednio go zabezpieczyć, a zwierzak będzie mógł podróżować w nim wiele godzin. Gorzej sprawa wygląda, kiedy w podróż mamy zabrać dużego psa. Tutaj z pomocą przychodzą nam pasy, a także pokrowce i maty, dzięki którym stworzymy pupilowi bezpieczne i komfortowe miejsce do jazdy.

Najlepsze akcesoria do transportu psa i kota

Najlepszymi akcesoriami do transportu zwierząt są te, które się sprawdzają. Warto więc świadomie dobierać transportery bądź inne rozwiązania do transportu naszego pupila. Dzięki temu będziemy w stanie sprawić, że podróż minie mu w przyjemnej i bezstresowej atmosferze. Jeśli wiemy, że zwierzak za wszelką cenę stara się uciec z transporterów, klatek czy innych ciasnych dla niego przestrzeni to unikajmy tego typu rozwiązań. Dostępne jest mnóstwo alternatyw, które z pewnością będą znacznie lepszym wyborem niż zbyt mały transporter, czy torba.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie Państwo szereg tanich akcesoriów do transportu zwierząt. Już teraz zachęcamy do sprawdzenia naszego asortymentu w tym zakresie oraz do szybkich i bezpiecznych zakupów online.