Ładowarki samochodowe

Znaleziono produktów: 36
Sortuj:
Widok:   
z 2

12,00 z VAT
Kod: CC212U Producent części: EXTREME
Wysyłka od ręki!

21,00 z VAT
Kod: ACC443U Producent części: AXIVER
Wysyłka od ręki!

24,00 z VAT
Kod: CCALLML01 Producent części: BASEUS
Wysyłka od ręki!

27,00 z VAT
Kod: CCALLP01 Producent części: BASEUS
Wysyłka od ręki!
1 | 2  Następna  

Samochodowe ładowarki do telefonów

Ładowarka samochodowa to gadżet coraz chętniej poszukiwany i kupowany przez kierowców. Trudno się temu dziwić, skoro podróżujemy coraz częściej i dalej, i jednocześnie chcemy być w stałym kontakcie z całym światem. Ułatwia to bez wątpienia ładowarka samochodowa, która pomaga „wskrzesić” baterię niejednego urządzenia mobilnego.

Wielofunkcyjne ładowarki

Jeszcze kilkanaście lat temu wszystkie ładowarki samochodowe wyglądały praktycznie tak samo. Dominowała, jedna, ta sama obudowa, z którem wystawał wbudowany kabel. Obecnie rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej. Współczesne ładowarki mają już zazwyczaj więcej niż jeden port, a więc można podpinać pod nie znacznie więcej urządzeń niż kiedyś. Ponadto są to różnego rodzaju porty, które obsługują m.in. kable Lightning, USB C czy też micro USB. Oczywiście, dostępne są również ładowarki bez wbudowanego kabla.

Sprawdź przed zakupem

Wybierając ładowarkę do samochodu, należy przede wszystkim wziąć pod uwagę, czy posiada ona oznaczenie CE, mówiące o deklaracji producenta o spełnianiu przez ładowarkę wszelkich wymagań dyrektyw związanych z bezpieczeństwem użytkowania, ochroną zdrowia oraz ochroną środowiska. Ładowarka powinna również posiadać wszelkie certyfikaty jakości poświadczające zgodność takiego produktu z wytycznymi RoHS, które mówią o ograniczony stosowaniu substancji niebezpiecznych w urządzeniach elektrycznych i elektronicznych, a także wytycznymi WEEE dotyczącymi regulacji zasad zbiórki, utylizacji i odzyskiwania odpadów produktów.

Natężenie w ładowarce

Ważne w ładowarkach samochodowych jest również ich natężenie, od którego zależy wydajność ładowania urządzeń. Im większe jest natężenie, tym krótszy jest czas ładowania sprzętu mobilnego. Optymalną ładowarką jest urządzenie dysponujące natężeniem przynajmniej 2A.