Uchwyty na telefon

Znaleziono produktów: 48
Sortuj:
Widok:   
z 2

17,00 z VAT
Kod: TELO6 Producent części: EXTREME
Wysyłka od ręki!

27,00 z VAT
Kod: ACBRUMAG Producent części: BRUMM
Wysyłka od ręki!

34,00 z VAT
Kod: SUDZA01 Producent części: BASEUS
Wysyłka od ręki!

170,00 z VAT
Kod: CARUS009 Producent części: XBLITZ

34,00 z VAT
Kod: CARUS004 Producent części: XBLITZ
1 | 2  Następna  

Samochodowe uchwyty na telefon

Chyba wszyscy kierowcy wiedzą o tym, że trzymanie telefonu przy uchu podczas jazdy jest niezgodne z polskim prawem, jednak większość z nich nie stosuje się do tych przepisów. Taka postawa nie tylko naraża kierowcę na mandat karny, ale również powoduje zagrożenie w ruchu drogowym. A wystarczy zamontować w samochodzie poręczny uchwyt na telefon i zestaw głośnomówiący, aby podróżować bezpiecznie i komfortowo.

Uchwyty GSM z różnym mocowaniem

Uchwyty GSM to niezwykle proste, lecz jednocześnie wyjątkowo funkcjonalne rozwiązanie. Można je zamontować m.in. na szybie, desce rozdzielczej, kratce wentylacyjnej, a nawet na kierownicy. Oferta uchwytów GSM jest naprawdę imponująca. Dostępne są modele specjalnie przeznaczone do konkretnego typu telefonu lub uchwyty uniwersalne, które dopasowują się do każdego znajdującego się na rynku telefonu.

Przed zakupem

Wybierając uchwyt do telefonu warto zwrócić uwagę na kilka podstawowych kwestii. Po pierwsze, jakość wykonania. Im jest ona lepsza, tym urządzenie będzie bezpieczniejsze w użytkowaniu, a jego żywotność dłuższa. O poziomie jakość uchwytu świadczy zazwyczaj jego cena, adekwatna do wykonania urządzenia. Po drugie, uchwyt powinien zapewniać swobodę w ustawieniu pozycji wyświetlacza telefonu. Po trzecie, wielkość uchwytu. Im mniejszy, tym lepszy, zwłaszcza jeżeli będzie on zamocowany na szybie samochodu.

Komfort i bezpieczeństwo

Bez względu na to, jaki uchwyt i jego mocowanie wybierzemy, bezpieczeństwo nasze oraz innych uczestników ruchu drogowego znacznie się zwiększy. Poprawi się również komfort podróżowania, dlatego też kupno uchwytu na telefon to zawsze bardzo dobra decyzja.