Kamery cofania

Znaleziono produktów: 4
Sortuj:
Widok:   
z 1

Kamery cofania do samochodu

Do każdego modelu samochodu oferowane jest dodatkowe wyposażenie, którego celem jest zapewnienie jak największego komfortu i poczucia bezpieczeństwa z użytkowania. Wiele zależy tutaj też od możliwości finansowych właściciela pojazdu. Jeśli jednak istotne znaczenie dla kierowcy ma możliwość szybkiego i bezproblemowego parkowania, warto zaopatrzyć się w kamerę cofania. Niewątpliwie samochodowa kamerka cofania to większy komfort i bezpieczeństwo choćby podczas parkowania.

Kiedy znajduje zastosowanie kamera cofania?

Kamera cofania jest przydatnym akcesorium, które umożliwia kierującemu pojazd znacznie zwiększyć swoje pole widzenia. Pokazuje ona obszar znajdujący się za samochodem, dzięki czemu kierowca ma dużo większe możliwości podczas parkowania. Samochodowa kamerka cofania pomaga także podczas złej i deszczowej pogody. Do prawidłowego funkcjonowania kamery cofania potrzebują ekranów montowanych na desce rozdzielczej samochodu. W niektórych modelach aut urządzenie to jest wbudowane fabrycznie przez producenta, jednak w przypadku jego braku nie ma żadnych przeszkód, aby samodzielnie zamontować kamerę cofania z monitorem.

Kamery cofania różnego rodzaju

Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów kamerek cofania. Standardowe kamery cofania przesyłają obraz do monitora poprzez kable – takie rozwiązanie dobrze sprawdzi się w samochodach osobowych. Zapewnia to transmisję obrazu bez szumów oraz zakłóceń. Jednak w naszym sklepie możesz także zakupić bezprzewodowe kamery cofania. W tym przypadku, podczas wyboru produktu należy mieć na uwadze takie cechy danego modelu, jak jakość przekazu czy brak zniekształceń i opóźnień podczas przesyłu danych. Atutem tego typu kamer cofania jest ponadto łatwość montażu. Inną ciekawą propozycją jest także kamera cofania szerokokątna, która cechuje się niewielkim rozmiarem oraz dużym kątem widzenia – nawet do 180 stopni.

Bezprzewodowa kamera cofania i wiele więcej w iParts

Jak zatem wybrać odpowiednią kamerę cofania do samochodu? Warto w tym celu zapoznać się z ofertą naszego sklepu Iparts. Posiadamy w asortymencie szeroki wybór różnych kamer cofania, w tym wyroby od polskich producentów, a to wszystko w niskiej, bezkonkurencyjnej cenie. Zespół naszych fachowych doradców pomoże podjąć Ci decyzję oraz dopasować wybrane produkty do oczekiwań, potrzeb i możliwości finansowych. Oprócz kamerek cofania mamy także inne profesjonalne akcesoria samochodowe – m.in. zestawy dopasowujące bagażnik oraz uchwyty ułatwiające transport sprzętów sportowych. Zapraszamy do kontaktu.