Kamery samochodowe

Znaleziono produktów: 42
Sortuj:
Widok:   
z 2

Rejestrator jazdy XBLITZ Z3

166,00 z VAT
Kod: CARDR042 Producent części: XBLITZ

Rejestrator jazdy Full HD XBLITZ Z9

294,00 z VAT
Kod: Z9 Producent części: XBLITZ
Wysyłka od ręki! ?

Rejestrator jazdy XBLITZ Z4

170,00 z VAT
Kod: CARDR048 Producent części: XBLITZ

Rejestrator jazdy XBLITZ S4

360,00 z VAT
Kod: CARDR047 Producent części: XBLITZ
1 | 2  Następna  

Videorejestratory jazdy

Kamera samochodowa to obecnie bardzo praktyczne urządzenie, którego podstawowym zadaniem jest wideo-rejestrowanie wszystkiego tego, co aktualnie dzieje się na drodze podczas jazdy samochodem. Kamery samochodowe to tak naprawdę urządzenia pomiarowe, dzięki którym możliwe jest nagranie całej trasy przejazdu oraz zarejestrowanie prędkości, z jaką poruszaliśmy się w danym momencie.

Obecny rynek oferuje szeroką gamę urządzeń służących do rejestrowania w czasie rzeczywistym sytuacji na drodze podczas jazdy samochodem. Wybierając tego rodzaju sprzęt, należy zwrócić uwagę na kilka kluczowych elementów. Przede wszystkim na kąt nagrywania, jaki dana kamera oferuje. Najbardziej funkcjonalne rejestratory jazdy powinny zapewniać widzenie w kamerze minimum dwóch pasów jezdni. Ponadto bardzo ważna jest również rozdzielczość takiego rejestratora. Im jest ona wyższa, tym nagrany obraz jest lepszej jakości.

Dobre wideorejestratory powinny posiadać także możliwość podpięcia zewnętrznych kart pamięci typu micro SD, dzięki którym otrzymujemy gwarancję, że nie zabraknie miejsca na cyfrowy zapis. Wiele kamer samochodowych jest wyposażona również w system GPS, który zapisuje trasę przejazdu samochodu oraz udostępnia możliwe trasy dojazdu do miejsca przeznaczenia. Kierowcy, którzy często podróżują po zmroku, powinni wyposażyć swoje auto w rejestrator posiadający podczerwień. Tego rodzaju diody pozwolą zarejestrować wszelkie kolizje i nieoczekiwane zdarzenia drogowe, również podczas postoju na parkingu, w porze nocnej, co może być później doskonałym materiałem dowodowym dla policji oraz firmy ubezpieczeniowej.

Sklep internetowy iParts.pl oferuje szeroką gamę najwyższej jakości urządzeń rejestrujących pochodzących od czołowych producentów tego rodzaju sprzętu monitorującego. Każdy produkt posiada niezbędne atesty oraz certyfikaty jakości, a także jest objęty gwarancja producenta.