Świece żarowe Magneti Marelli

Magneti MarelliMagneti Marelli to międzynarodowa grupa, zajmująca się dystrybucją części zamiennych branży motoryzacyjnej dla samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych. Firma zajmuje się projektowaniem i produkcją zaawansowanych technologicznie komponentów i motoryzacyjnej części samochodowych.  Firma posiada aż 30 linii produktowych i 30000 pozycji katalogowych produktów. W swojej ofercie posiada oryginalne części zamienne oraz części zamienne o jakości oryginalnego wyposażenia.

Świece żarowe Magneti MarelliŚwiece Magneti Marelli
to zaawansowane technologicznie części samochodowe, o najwyższych standardach jakości. Gwarantują one pewny rozruch silnika w niskich temperaturach, ograniczenie emisji substancji zanieczyszczających oraz długą żywotność.

Oferta Magneti Marelli obejmuje:
- Świece żarowe z jedną lub dwoma spiralami grzewczymi,
- Świece żarowe z wydłużonym dogrzewaniem,
- Świece żarowe ultraszybkie.

 
Świece żarowe w iParts.pl!

Świece żaroweJeżeli posiadach samochód z silnikiem wysokoprężnym, to zapewne wiesz, czym są świece żarowe i jak ważną funkcję pełnią w Twoim aucie. Świece żarowe, w zależności od modelu samochodu oraz silnika w nim zamontowanego, mogą różnić się od siebie parametrami oraz wymiarami. Tylko w iParts.pl znajdziesz najszerszą ofertę ...

Sprawdź Świece żarowe