Świece żarowe Magneti Marelli

Magneti MarelliMagneti Marelli to międzynarodowa grupa, zajmująca się dystrybucją części zamiennych branży motoryzacyjnej dla samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych. Firma zajmuje się projektowaniem i produkcją zaawansowanych technologicznie komponentów i motoryzacyjnej części samochodowych.  Firma posiada aż 30 linii produktowych i 30000 pozycji katalogowych produktów. W swojej ofercie posiada oryginalne części zamienne oraz części zamienne o jakości oryginalnego wyposażenia.

Świece żarowe Magneti MarelliŚwiece Magneti Marelli
to zaawansowane technologicznie części samochodowe, o najwyższych standardach jakości. Gwarantują one pewny rozruch silnika w niskich temperaturach, ograniczenie emisji substancji zanieczyszczających oraz długą żywotność.

Oferta Magneti Marelli obejmuje:
- Świece żarowe z jedną lub dwoma spiralami grzewczymi,
- Świece żarowe z wydłużonym dogrzewaniem,
- Świece żarowe ultraszybkie.

 

Więcej o Magneti Marelli

Włoska firma Magneti Marelli zajmuje się projektowaniem i produkcją najwyższej jakości części samochodowych wykorzystywanych zarówno w seryjnej produkcji pojazdów, jak i z przeznaczeniem dla sektora części zamiennych. Wewnątrz firmy zatrudnienie znajduje ponad 34 tysiące pracowników, którzy pracują w 83 zakładach produkcyjnych i 12 centrach rozwojowo-badawczych na terytorium 18 krajów całego świata. Części samochodowe Magneti Marelli są ...

Czytaj więcej o MAGNETI MARELLI