Świece żarowe Denso

DensoJednym z produktów Denso świece żarowe,  które są jednym z głównych elementów układu zapłonowego silnika diesla. Samochody o napędzie diesla nie posiadają typowych świec zapłonowych, spotykanych w silnikach o napędzie benzynowym ze względu na to, że silniki wysokoprężne charakteryzują się samoczynnym zapłonem. Mieszkanka paliwowo-powietrzna nie spala się po powstaniu iskry, lecz samoczynnie na skutek wzrostu temperatury spowodowanej zwiększeniem się ciśnienia w komorze spalania.


Wyróżnić można dwa rodzaje świec żarowych:

Świece metalowe - gdzie elementem grzewczym jest metalowa spirala.


Świece ceramiczne
- gdzie elementem grzewczym jest element zatopiony w tworzywie ceramicznym.

Firma Denso jest jednym z głównych producentów na rynku świec żarowych, zapewnia klientom szeroki wybór zamienników świec żarowych dla wszystkich marek samochodów oraz tych wykorzystywanych na pierwszy montaż. DENSO jako światowej sławy producent części samochodowych, wyznacza nowe standardy w technologii świec żarowych. W 1991 roku Denso był pierwszą firmą produkującą świece żarowe ceramiczne.

Świece żarowe DensoŚwiece żarowe DENSO pod względem jakości, wyboru oraz osiągów znajdują się wśród najlepszych na rynku. Są one produkowane w zakładach posiadających certyfikaty  zgodności z normami  ISO TS16949, ISO 14001 oraz OHSAS 18001. Oferta DENSO opracowywana jest zgodnie ze standardami pierwszego montażu i obejmuje aż 128 świec żarowych, pokrywając  98% europejskiego, japońskiego i amerykańskiego parku samochodowego. Świece żarowe DENSO – z dwiema spiralami grzejnymi, wydłużonym dogrzewaniem, ceramiczne oraz z szybkim nagrzaniem wstępnym charakteryzują się niezawodnością, wytrzymałością i szybkim nagrzewaniem.

 
Świece żarowe w iParts.pl!

Świece żaroweJeżeli posiadach samochód z silnikiem wysokoprężnym, to zapewne wiesz, czym są świece żarowe i jak ważną funkcję pełnią w Twoim aucie. Świece żarowe, w zależności od modelu samochodu oraz silnika w nim zamontowanego, mogą różnić się od siebie parametrami oraz wymiarami. Tylko w iParts.pl znajdziesz najszerszą ofertę ...

Sprawdź Świece żarowe