Sprzęgło Aisin

AisinAisin to japońska firma założona w 1949 roku w Japonii. Obecnie jest to jedno z największych przedsiębiorstw dostarczających części samochodowe na potrzeby oryginalnego wyposażenia samochodów i na rynek części zamiennych. Wśród najbardziej rozpoznawalnych części oferowanych przez koncern znajdują się sprzęgła Aisin. Wyróżniają się one wyjątkową trwałością i niezawodnością. W 2011 roku firma Aisin znajdowała się na liście największych światowych korporacji – Fortune Global 500.

 

Sprzęgła Aisin tworzone są w opartu o wieloletnie doświadczenie

 

Aisin to stały dostawca części OEM. W sprzęgła Aisin seryjnie wyposażane są samochody marek Toyota, Honda, Mitsubishi, Suzuki, Nissan oraz wielu więcej, głównie azjatyckich koncernów.

 

Sprzęgła Aisin posiadają unikalne technologie. Jednym z innowacyjnych rozwiązań w sprzęgłach Aisin jest NVR, czyli z ang. noise vibration reduction. Jest to system redukcji drgań umożliwiający komfortową i cichą pracę współpracujących elementów sprzęgła.

 

Jakość produktów oryginalnego wyposażenia. Sprzęgła Aisin przeznaczone na rynek części zamiennych tworzone są według identycznych Sprzęgło Aisinspecyfikacji, co części oryginalnego wyposażenia pojazdów. Kupując części zamienne Aisin mamy pewność, że w nasze ręce trafia doskonały produkt, zgodny z rygorystycznymi wymaganiami czołowych producentów samochodowych.

 

Sprzęgło to jeden z podstawowych elementów każdego samochodu. Jest ono stosowane w celu przeniesienia momentu obrotowego z silnika na koła pojazdu. Komplet sprzęgła Aisin zawiera tarczę sprzęgła, docisk sprzęgła oraz łożysko. Części sprzęgła stworzone są z najwyższej jakości, odpornych rozmaite warunki eksploatacyjne materiałów, przez co jeżeli są prawidłowo eksploatowane to nie należą do awaryjnych podzespołów.

 
Zestawy sprzęgła w iParts.pl!

SprzęgłoSprzęgło to część, która pozwala na włączanie i rozłączanie napędu pomiędzy silnikiem a skrzynią biegów pojazdu. Jej zasadniczym zadaniem jest przenoszenie, poprzez siłę tarcia, ruchu obrotowego z wału silnika na wałek sprzęgłowy skrzyni biegów, w efekcie czego możliwa jest płynna zmiana biegów podczas ...

Sprawdź Sprzęgło kompletne