Części samochodowe AISIN

Kategorie

Auto części zamienne Aisin

Części samochodowe AISIN

Firma Aisin zajmuje się produkcją różnorodnych części z przeznaczeniem do samochodów osobowych. Ponad 60 lat obecności w branży motoryzacyjnej pozwoliło uzyskać bezcenne doświadczenie, co owocuje w postaci wysokiej jakości produktów. Ponadto w 2011 roku przedsiębiorstwo Aisin zajęło 379 miejsce w rankingu "Fortune Global 500". Wewnątrz koncernu produkcja podzielona jest na cztery specjalistyczne centra, z których każdy ma odmienne zadanie. Główna produkcja odbywa się w Aisin AW, które znane jest m.in. z wytwarzania skrzyni biegów do Toyoty Prius

Oferta części Aisin podzielona jest na pięć działów – części układu napędowego, układu hamulcowego i nadwozia, karoserii, jednostki napędowej oraz części informujących. Największy jest dział części układu napędowego, którego produkcja w dużej mierze opiera się o części samochodowe Aisin do automatycznych i manualnych skrzyń biegów. Stanowi on połowę całej produkcji przeznaczonej na rynek motoryzacyjny. W firmie Aisin 30% udziałów należy do Toyota Motor Group.

Firma Aisin, która została założona w 1949 roku w Japonii w początkowych latach działalności sprzedawała głównie maszyny do szycia. Szefostwo firmy dość szybko zauważyło dynamiczny rozwój branży motoryzacyjnej, więc w niedługim odstępie czasu wewnątrz przedsiębiorstwa zaczęto wytwarzać pierwsze auto części. W 1961 roku rozpoczęto produkować pierwsze, automatyczne skrzynie biegów. Dziewięć lat później postanowiono otworzyć pierwszą halę produkcyjną w Stanach Zjednoczonych. W 1971 roku Aisin obecne było w Europie, a w 1973 roku w Australii. Globalny zasięg działania w połączeniu z wysokiej jakości produktami, które tworzone są według rygorystycznych norm sprawiły, że firma Aisin rozpoznawalna jest na całym świecie i znajduje się w rankingu pięciuset największych światowych korporacji.

Opinie o częściach Aisin

Od lat wybieram części Aisin do swoich aut. Właściwie od początku mojej przygody z samodzielnym majsterkowaniem. Nigdy się nie zawiodłem - moją opinię potwierdzają również moich znajomi. Atrakcyjne ceny, dobra jakość i wieloletnia trwałość.

Piotr, Gdańsk

13-12-2015

Zanim sięgnąłem po części tej firmy, zaliczyłem wiele innych zamienników. Różnie to bywało z jakością i trwałością - nie raz kończyło to się unieruchomieniem auta na długie dni. Części firmy Aisin polecam wszystkim - może nie są najtańsze, ale rekompensuje to jakość.

Adam, Chorzów

29-12-2015

Właściwie pierwszy raz usłyszałem o tej firmie od konsultantów sklepu iParts.pl, to oni polecili mi tego producenta jako bezawaryjnego. Zaufałem i nie żałuję. Popmpa wody służy mi dopiero kilka miesięcy, ale wszystko jest OK.

Marcin, Warszawa

17-01-2016

Czytałem wiele opinii o częściach Aisin, większość z nich było pozytywnych. Szukając nowej tarczy sprzęgła postanowiłem spróbować. Część sprawuje się wyśmienicie. Problemy z autem ustały natychmiast po wymianie.

Waldemar, Poznań

02-02-2016

Katalog części Aisin online

Katalog online: https://www.be.aisin-europe.com/products/