Wycieraczki Valeo w iParts.pl!

Firma Valeo powstawała we Francji w 1923 roku, kiedy Eugene Buisson otworzył fabrykę produkującą klocki hamulcowe i okładziny sprzęgieł. Szeroka oferta produktów tej marki cieszy się nie od dziś popularnością na rynku części zamiennych oraz wśród producentów samochodów.

Valeo to twórca najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych w branży  motoryzacyjnej, w tym w dziedzinie wycieraczek samochodowych. Na rynek wtórny wprowadził wycieraczki przednie i tylne, w skład których chodzi aż 207 pozycji. Pokrywa to 98% europejskiego parku samochodowego.

Wycieraczki Valeo dostępne są na rynku części zamiennych i stosowane jako części montowane fabrycznie na pierwsze wyposażenie. Wykonane są z najlepszej jakości materiałów, odpornych na ścieranie i pękanie. Dzięki zastosowanym technologiom dłużej zachowują odpowiednią jakość i gwarantują doskonałą widoczność nawet podczas śnieżycy, ulewy czy w przypadku innych złych warunków pogodowych. Specjalnie utwardzona mieszanka grafitowa idealnie dopasowuje się do powierzchni gumy, dzięki czemu wydłuża ich okres użytkowania.

Nazwa Valeo w łacinie oznacza „jestem zdrów”. Zadbaj więc o zdrowie i bezpieczeństwo, wybierz Valeo. Zapamiętaj - nowa generacja wycieraczek Flat-Blade czyści, a nie rozmazuje brud.

 
Wycieraczki samochodowe w iParts.pl!

Pióra wycieraczekWycieraczki samochodowe to prawdopodobnie najciężej eksploatowane, a tym samym najszybciej zużywające się elementy wyposażenia samochodu. Od ich sprawności działania zależy nie tylko komfort podróżowania, ale przede wszystkim bezpieczeństwo jazdy. Oferujemy szeroką gamę piór wycieraczek do wszystkich modeli aut. W trosce o ...

Sprawdź Pióra wycieraczek

Powiązane części samochodowe VALEO