Wycieraczki Valeo w iParts.pl!

Firma Valeo powstawała we Francji w 1923 roku, kiedy Eugene Buisson otworzył fabrykę produkującą klocki hamulcowe i okładziny sprzęgieł. Szeroka oferta produktów tej marki cieszy się nie od dziś popularnością na rynku części zamiennych oraz wśród producentów samochodów.

Valeo to twórca najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych w branży  motoryzacyjnej, w tym w dziedzinie wycieraczek samochodowych. Na rynek wtórny wprowadził wycieraczki przednie i tylne, w skład których chodzi aż 207 pozycji. Pokrywa to 98% europejskiego parku samochodowego.

Wycieraczki Valeo dostępne są na rynku części zamiennych i stosowane jako części montowane fabrycznie na pierwsze wyposażenie. Wykonane są z najlepszej jakości materiałów, odpornych na ścieranie i pękanie. Dzięki zastosowanym technologiom dłużej zachowują odpowiednią jakość i gwarantują doskonałą widoczność nawet podczas śnieżycy, ulewy czy w przypadku innych złych warunków pogodowych. Specjalnie utwardzona mieszanka grafitowa idealnie dopasowuje się do powierzchni gumy, dzięki czemu wydłuża ich okres użytkowania.

Nazwa Valeo w łacinie oznacza „jestem zdrów”. Zadbaj więc o zdrowie i bezpieczeństwo, wybierz Valeo. Zapamiętaj - nowa generacja wycieraczek Flat-Blade czyści, a nie rozmazuje brud.