Wybierz typ samochodu marki C5 I Break (DE_)

Auto części zamienne Sasic

Sasic to francuskie przedsiębiorstwo obecne w branży motoryzacyjnej od ponad 80 lat. Sasic tworzy najwyższej jakości części samochodowe Sasic przeznaczone na rynek części zamiennych. Najwyższa jakość części Sasic możliwa jest dzięki rygorystycznej kontroli dostawców, restrykcyjnym procesom produkcyjnym oraz certyfikowanym fabrykom części. 

Specjalnie z myślą o tzw. "aftermarkecie" firma Sasic obecna jest z bogatą ...

Szukaj cześci SASIC

Zamienne części samochodowe do Citroena

Auto części Citroen

Dobrej jakości części samochodowe muszą przede wszystkim spełniać wszelkie wymagania konstrukcyjne oraz posiadać niezbędne atesty i homologacje gwarantujące odpowiednią jakość, bezpieczeństwo użytkowania oraz przyjazność dla środowiska ...

Szukaj części do Citroën
Bagnety do pomiaru oleju silnikowego w samochodzie

Olej w silniku nie jest dekoracją, a więc nie znalazł się tam przypadkiem. Stanowi on kluczowy element smarujący jednostki napędowej, a jego wymiana nie powinna być podyktowana jedynie przebiegiem czy czasem, ale zdrowym rozsądkiem oraz logiką właściciela pojazdu. Każdy rozsądny kierowca powinien wiedzieć, co to bagnet oleju i z jego pomocą regularnie sprawdzać stan oraz poziom oleju silnikowego w jednostce napędowej.

Olej silnikowy w ...

Sprawdź Miarka olejowa