Czujniki klimatyzacji ERA - Opel INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 2.0 CDTI 4x4 (35)

Liczba produktów dla wybranego samochodu: 2
Sortuj:
Widok:   
z 1

102,00 zł z VAT
Ilość połączeń2 Jednostka: szt. Kod: 551191 Producent części: ERA

Auto części zamienne Era

ERA S.p.A. to włoska firma działająca na rynku motoryzacyjnym już od 1983 roku. Jako specjalista z sektora elektrycznego i elektronicznego dostarcza części zamienne aż do 70 krajów na całym świecie. Części samochodowe ERA dostosowane są do ponad 1000 modeli pojazdów należących do 88 marek międzynarodowych producentów samochodów osobowych i ciężarowych. 

W ciągu 30 lat istnienia firma intensywnie się rozwijała, poszerzając ...

Szukaj cześci ERA

Części samochodowe do Opla Insignia I Kombi Sports Tourer pierwszej generacji

Marka Opel od dawna tworzyła świetne samochody, które wyróżniały się ciekawymi i innowacyjnymi rozwiązaniami, które w danych segmentach były dostępne jedynie dla marek premium. Dzięki temu różne modele Opli bardzo dobrze przyjmowały się na rynku i szybko zyskiwały popularność wśród kierowców. Nie inaczej było z modelem Insignia. Opel Insignia zadebiutował w 2008 roku i zastąpił w ofercie producenta nieco już przestarzałe, ale wciąż popularne modele Vectra oraz ...
Szukaj części do Opel INSIGNIA A Sports Tourer (G09)
Czujniki ciśnienia klimatyzacji

Prawidłowo działająca klimatyzacja samochodowa potrzebuje nie tylko sprawnie działającego obiegu czynnika chłodniczego, ale również odpowiedniego monitoringu, kontroli oraz sterowania całym układem. Jest to szczególnie ważne w przypadku automatycznych systemów klimatyzacji, w których czujniki klimatyzacji oraz inne układy elektroniczne charakteryzują się dość skomplikowaną budową.

Funkcja informacyjna i diagnostyczna

Zapewnienie ...

Sprawdź Czujniki klimatyzacji