Tanie i solidne amortyzatory Optimal

Amortyzatory OptimalOptimal AG to niemieckie przedsiębiorstwo, założone w 1992 roku. Pomimo stosunkowo krótkiej obecności na rynku, firma jest jedną najbardziej rozpoznawalnych marek części motoryzacyjnych. Innowacyjne procesy technologiczne oraz wysoka jakość i trwałość produktów sprawiły, że firma cieszy się zainteresowaniem wielu klientów. Wszystkie produkty Optimal są drobiazgowo sprawdzane, dzięki czemu spełniają szereg międzynarodowych i europejskich norm jakości i bezpieczeństwa.

 

Jednym z czołowych produktów firmy Optimal są amortyzatory. Amortyzatory to jedne z najważniejszych części eksploatacyjnych samochodu. Odpowiadają one za komfort i bezpieczeństwo jazdy. Najczęstszym objawem zużytych amortyzatorów jest między innymi nadmierne bujanie auta, nierówne zużywanie opon, wyciek oleju lub wydłużona droga hamowania.

 

W ofercie firmy Optimal znajdziemy dwa rodzaje amortyzatorów samochodowych:

 

  1. Amortyzator jednorurowy - przestrzeń robocza wypełniona olejem, panuje w niej ciśnienie systemowe na poziomie od 20 do 30 barów. Amortyzacja odbywa się w obu kierunkach ruchu poprzez wielopoziomowy system zaworów.
  2. Amortyzator dwururowy – przestrzeń robocza wypełniona gazem o ciśnieniu od 6 do 8 barów. Amortyzator ten znajduje zastosowanie we wszystkich klasach pojazdów, od samochodów sportowych po sportowo-terenowe i pickupy.


Amortyzatory OPTIMAL gwarantują bezpieczeństwo i niezawodność pracy. Oferta produktów jest stale rozwijana i obejmuje wszystkie znane typy części do pojazdów europejskich oraz azjatyckich. Wybierz sprawdzoną firmę, wybierz Optimal.

 

Optimal - części w iParts

Optimal AG to niemieckie przedsiębiorstwo założone w 1992 roku. Od momentu rozpoczęcia działalności Optimal produkuje głównie części zawieszenia jak amortyzatory czy wahacze oraz doskonałej jakości łożyska samochodowe. Oferta części Optimal obecna jest w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz Azji i przystosowana jest do samochodów europejskich, japońskich, koreańskich oraz amerykańskich. 

Niedługo po ...

Czytaj więcej o OPTIMAL