Amortyzatory Gabriel

GabrielGabriel to amerykańska firma, produkująca amortyzatory samochodowe od 1907 roku. Dziś amortyzatory Gabriel to synonim jakości, niezawodności i bezpieczeństwa. Producent pokrywa nawet 96% rynku amortyzatorów przeznaczonych do samochodów produkowanych w Ameryce Północnej. Produkuje części zarówno na potrzeby aftermarketu (niezależnego rynku części zamiennych), jak i montażu fabrycznego. Amortyzatory Gabriel na pierwszy montaż wykorzystuje wielu producentów pojazdów przemysłowych, zbrojnych i oczywiście – osobowych. Doświadczenie firmy jest więc niezwykle bogate i wszechstronne, co pozwala na produkcję takich amortyzatorów, które sprawdzą się w każdych warunkach.


Amortyzatory Gabriel pogrupowane są m.in. w następujących liniach produktowych:

Seria Gabriel Guardian – uniwersalne amortyzatory, zapewniające wysoką jakość, komfort i stabilną pracę w każdych warunkach. 9-elementowy system zaworów jest idealnie przystosowany do danego samochodu, a konstrukcja wykorzystująca azot pod wysokim ciśnieniem (odporny na kompresję) pomaga utrzymać opony w stałym kontakcie z nawierzchnią.

Seria Gabriel Ultra – amortyzatory wykorzystujące rewolucyjną technologię G-Force. Dzięki temu reagują one znacznie szybciej, charakteryzują się dłuższą żywotnością, komfortem, kontrolą i osiągają maksymalną wydajność. Amortyzatory Gabriel Ultra uniemożliwiają wycieki oleju poprzez wykorzystanie specjalnego uszczelnienia pomiędzy tłokiem i cylindrem roboczym.

Seria Gabriel Hijackers - oryginalne amortyzatory z regulacją powietrza. Szeroki zakres ciśnienia roboczego powietrza i wytrzymałe membrany zapewniają niezawodność i wydajność. Mogą być dostosowane do niemal każdych warunków i obciążeń, dlatego sprawdzają się idealnie do samochodów stosowanych okazjonalnie do np. ciągnięcia przyczep.

Seria Gabriel Max Control – jednorurowe amortyzatory, przeznaczone do lekkich ciężarówek lub SUV-ów. Jeśli chodzi o tego typu samochody, są to produkty oferujące najwyższy stopień wydajności, trwałości, kontroli i niezawodności. Dzięki nowoczesnym zaworom i unikalnej konstrukcji efektywność tłumienia jest większa, a reagowanie szybsze.

Seria Gabriel Classic – amortyzatory przewidziane dla aut klasycznych, starszych. Gabriel, zdając sobie sprawę, że kupno amortyzatorów do samochodów z lat 60-tych czy 70-tych nie jest zadaniem łatwym, postanowił wypuścić na rynek serię Classic. Te nowoczesne części są idealnie przystosowane do wiekowych konstrukcji.


Amortyzatory GabrielGabriel jest jedynym z nielicznych producentów, którzy oferują wyłącznie amortyzatory z perfekcyjnie wykonanymi, chromowanymi tłoczyskami. Dotyczy to każdego amortyzatora, a nie danej serii czy linii. Dzięki temu, każdy amortyzator jest najwyższej jakości i zapewnia długotrwałą wytrzymałość. Ponadto, przed opuszczeniem fabryki każdy produkt jest dokładnie testowany pod kątem trwałości, wydajności i łatwości montażu. Amortyzatory Gabriel zwiększają kontrolę nad samochodem, lepiej tłumią nierówności na drodze i wykazują się ogromną precyzją na zakrętach. Firma Gabriel opracowała specjalny system G-Force, wykorzystujący azot pod wysokim ciśnieniem do redukcji wstrząsów oraz wibracji.

 
Oryginalne Amortyzatory w najlepszych cenach

AmortyzatoryAmortyzatory stanowią zasadniczą część układu zawieszenia, która ma za zadanie tłumić drgania i stabilizować jazdę oraz utrzymywać w odpowiedniej pozycji sprężyny zawieszenia. Specjaliści twierdzą, iż jest to jeden z najważniejszych podzespołów w samochodzie. ...

Sprawdź Amortyzatory