Części samochodowe GABRIEL

Kategorie

Auto części zamienne Gabriel

Części samochodowe GABRIEL

Marka Gabriel istnieje na rynku motoryzacyjnym od 1907 roku – wraz z wynalezieniem innowacyjnego, oryginalnego amortyzatora samochodowego. Przez cały XX wiek firma Gabriel rozwijała się tak dynamicznie, jak cała branża motoryzacyjna. Do dnia dzisiejszego Gabriel stanowi niezależną, amerykańską firmę, która stawia na innowacyjność. Oferta części Gabriel pokrywa około 96% pojazdów podróżujących po Ameryce Północnej. Firma cieszy się ogromnym zaufaniem zarówno w zakresie seryjnego wyposażania pojazdów jak i wśród klientów rynku części zamiennych. 

Firma Gabriel została założona w 1907 roku, gdy założyciel przedsiębiorstwa – Claud H. Foster opracował pierwszy oryginalny amortyzator. Przedsiębiorstwo zaczęło się dynamicznie rozwijać i sprzedawać części samochodowe Gabriel zarówno do seryjnie produkowanych samochodów jak i na rynek części zamiennych. W latach 70 marka Gabriel była synonimem wysokiej jakości zaawansowanych techniczne produktów. Sukces nie byłby możliwy bez doskonale przeprowadzonej kampanii reklamowej, która pomogła doprowadzić markę Gabriel na szczyty list producentów części samochodowych. Od 2007 roku firma Gabriel wraz z obchodami stulecia powstania dołączyła do elitarnej grupy amerykańskich przedsiębiorstw. 

Dla firmy Gabriel łącznie pracuje ponad 1400 pracowników w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie oraz Meksyku. Roczny obrót koncernu utrzymuje się na poziomie około 200 milionów dolarów. Centra inżynieryjne i sprzedażowe, logistyczno-badawcze oraz fabryki Gabriel znajdują się w czterech miastach USA oraz w jednym mieście w Meksyku.

Opinie o częściach GABRIEL

Według mnie najlepsze amortyzatory do codziennej jazdy produkuje firma Gabriel. Solidne wykonanie, bardzo dobre tłumienie i przystępna cena to najważniejsze pluty tych części.

Grzesiek, Ostrołęka

18-10-2015

Przyjeżdża do Naszego warsztatu wielu klientów na wymianę amortyzatorów. W większości przypadków proponujemy części firmy Gabriel, bo sami z nich korzystamy od wielu lat.

Błażej, Kraśnik

29-11-2015

Zakładając u klientów różnego rodzaju amortyzatory, z cała odpowiedzialnością mogę stwierdzić że te firmy Garbiel są jednymi z najlepszych i mogę je polecić każdemu, kto szuka dobrych amortyzatorów za rozsądną cenę.

Tomasz, Olsztyn

12-12-2016

Polecam części zamienne firmy Gabriel. Osobiście z nich korzystam od paru lat i nigdy nie było z nimi żadnych problemów czy z założeniem, czy z użytkowaniem.

Bartłomiej, Rzeszów

21-12-2016

Katalog części Gabriel online

Katalog online: https://gabriel.com/catalog/