Amortyzatory Delphi

DelphiDelphi to znana na całym świecie firma motoryzacyjna, która zajmuje się m.in. produkcją amortyzatorów. Delphi jest dostawcą części na tzw. pierwszy montaż dla wielu producentów samochodów. Przykładem jest tutaj chociażby Range Rover, dla którego Delphi opracowało jedne z najnowocześniejszych na świecie amortyzatorów pneumatycznych, które dostępne są jedynie w asortymencie tej firmy. Produkty Delphi produkowane na niezależny rynek części zamiennych mają taką samą specyfikację techniczną co części wykorzystywane na pierwszy montaż (dotyczy to zarówno projektu, konstrukcji jak i wykonania).Amortyzatory Delphi występują w dwóch, głównych seriach produktowych:

Seria Delphi Comfort – amortyzatory dwururowe, wykorzystywane przez wielu producentów na montaż fabryczny. Charakteryzują się niezwykle wysokim poziomem komfortu i bezpieczeństwa kierowców. Eksperci z firmy Delphi zadbali o niezwykle wytrzymałą konstrukcję rury cylindra, dzięki czemu tłok jest w 100% chroniony przed czynnikami zewnętrznymi i znakomicie znosi wpływ sił bocznych.

Seria Delphi Performance – seria amortyzatorów najwyższej klasy, powstała w wyniku połączenia  technologii dwu- i jednorurowej. W Delphi Performance zastosowany jest sprężony gaz, dzięki czemu można uzyskać zwiększoną dokładność działania a także wyśmienitą wytrzymałość cieplną. Ze względu na wysoką specyfikację techniczną amortyzatorów, są wykorzystywane przede wszystkim w autach klasy wyższej, średniej oraz w samochodach terenowych.

 

 

Amortyzatory DelphiOferta amortyzatorów Delphi jest na bieżąco aktualizowana, co zapewnia obsługę najnowszych modeli samochodów. Amortyzatory Delphi to gwarancja komfortu, bezpieczeństwa i kontroli nad samochodem. Firma przy produkcji amortyzatorów stosuje technologię hydrauliczną, a także wysokociśnieniową technologię jednorurową. Technologia hydrauliczna jest bardzo popularna i znajduje zastosowanie w większości współcześnie produkowanych aut. Z kolei wysokociśnieniowa technologia jednorurowa w odróżnieniu od amortyzatorów dwururowych wykorzystuje wyłącznie jedną komorę pełniącą zadania cylindra i tłoka. Tę technologię spotkać można w autach terenowych i luksusowych.

 
Oryginalne Amortyzatory w najlepszych cenach

AmortyzatoryAmortyzatory stanowią zasadniczą część układu zawieszenia, która ma za zadanie tłumić drgania i stabilizować jazdę oraz utrzymywać w odpowiedniej pozycji sprężyny zawieszenia. Specjaliści twierdzą, iż jest to jeden z najważniejszych podzespołów w samochodzie. ...

Sprawdź Amortyzatory