Części samochodowe DELPHI

Kategorie

Auto części zamienne Delphi

Części samochodowe DELPHI

Delphi od ponad stu lat opracowuje części samochodowe przeznaczone do seryjnej produkcji pojazdów oraz na rynek części zamiennych. Firma jest stałym partnerem 25 czołowych producentów samochodowych, wykorzystujących części Delphi na tzw. "pierwszy montaż". Zatrudnienie w koncernie znajduje ponad 100 tysięcy pracowników w 270 ośrodkach i 24 centrach konstrukcyjnych ulokowanych w 32 krajach całego świata. 

Firma Delphi jest jednym z liderów w zakresie dostarczania urządzeń elektronicznych i technologii dla branży motoryzacyjnej. W przeciągu stu lat działalności firma zasłużyła się dla rynku motoryzacyjnego wprowadzając wiele innowacji. W 1911 roku konstruktorzy Delphi opracowali pierwszą chłodnicę samochodową, w 1929 roku pierwszą nagrzewnicę samochodową, a pierwszy układ klimatyzacji w 1954 roku. 

Części Delphi wykorzystywane i polecane są przez wielu producentów samochodowych jak Toyota, Ford, Audi oraz Ferrari. Bogata oferta części zamiennych podzielona jest według następujących działów: akumulatory, hamulce, silniki wysokoprężne, sterowanie silnikiem, sterowanie paliwem, układy grzejące i chłodzące, bezpieczeństwo i zabezpieczenia, amortyzatory, układ kierowniczy i zawieszenie oraz środki smarne. Wszystkie części samochodowe Delphi muszą spełniać wymagania dotyczące jakości części oryginalnych, co umożliwiło wyprowadzenie firmy na szczyty sprzedaży w zakresie części zamiennych.

Opinie o częściach DELPHI

Parę lat temu zmuszony byłem wymienić chłodnicę w samochodzie. Polecono mi części firmy Delphi, dlatego że jest to u wielu producentów samochodów pierwszy montaż.

Mieczysław, Kraków

16-10-2015

Od lat montuję w samochodach moich klientów, części Delphi. Czy to filtry, czy czujniki, a nawet klocki hamulcowe nigdy nie sprawiały problemów z montażem ani z eksploatacją prze klientów.

Łukasz, Grudziądz

03-11-2015

Po założeniu zestawy hamulców firmy Delphi, zauważyłem odczuwalną różnice podczas hamowania z dużej prędkości. Nic nie szarpie, nie piszczy i hamują naprawdę dobrze.

Dawid, Zielona Góra

22-11-2015

Po stłuczce musiałem wymienić chłodnicę klimatyzacji. Mój mechanik polecił mi części firmy Delphi, dlatego że uszkodzona była tej samej firmy od nowości.

Sebastian, Rzeszów

07-12-2015

Katalog części Delphi online

Katalog online: http://delphicat.com/WebForms/frmDelphiHome.aspx