Akumulatory Varta w iParts.pl!

Lata 80-te XIX wieku to czas wszechobecnych innowacji. Wtedy też, w 1888 roku Adolf Muller zakłada firmę Busche&Muller, wyznaczając tym samym drogę dla przyszłej marki VARTA. Fabryka ta była pierwszą fabryką w kraju, zajmującą się produkcją akumulatorów przemysłowych. Liczne innowacje z zakresu technologii akumulatorowych sprawiły, że VARTA konsekwentnie i nieustannie zajmuje pozycję lidera w rozwoju tego procesu. Dzięki ogromnemu bagażowi doświadczeń VARTA zyskała zaufanie i doskonałą opinię na rynku OEM oraz na rynku części zamiennych. Produkty tej marki znajdziemy w milionach pojazdów na całym świecie.

Akumulatory VARTA zaprojektowane zostały z myślą o niezawodności i wydajności pojazdów. Zapewniają dłuższy czas użytkowania, mniejszą podatność na awarie, odporność na korozje, trwałość oraz niższe koszty eksploatacji. Szeroki asortyment zawiera produkty, które znajdują zastosowanie w różnych pojazdach.

Zastosowanie standardowe w samochodach osobowych
Akumulator Silver Dynamic - niezawodny akumulator kwasowo-ołowiowy z wysoką pojemnością rezerwową oraz mocą zimnego startu aż do 122%. Zastosowana technologia PowerFrame zapewnia wyjątkową wydajność.
Akumulator Blue Dynamic - akumulator zapewnia najlepszą w swojej klasie moc rozruchu oraz moc zimnego rozruchu aż do 110%, w porównaniu do konwencjonalnych akumulatorów. Wyróżnia go duża pojemność, wydajność i żywotność.
Akumulator Black Dynamic – przeznaczony do pojazdów o mniejszych zapotrzebowaniach energetycznych. Zapewnia moc zimnego rozruchu na poziomie 100%.

Zastosowanie w samochodach z funkcją Start-Stop
Akumulator Start-Stop – technologia akumulatorów kwasowo-ołowiowych o wydłużonej żywotności. Zapewnia optymalną moc zimnego rozruchu aż do 115% oraz dwa razy dłuższą żywotność cykliczną w porównaniu do akumulatorów konwencjonalnych. Akumulator Start-Stop zapewnia wysoką zdolność głębokiego rozładowania.
Akumulator Start-Stop Plus – zaprojektowany z myślą o największych wymaganiach, które pojazdy Start-Stop stawiają akumulatorom w kategorii mocy i ilości cykli pracy. Akumulator zapewnia optymalną wydajność i szybkie ponowne uruchomienie silnika przy niskim poziomie naładowania. Niezrównana moc zimnego rozruchu wynosi nawet 135%. Akumulator zapewnia trzy razy dłuższą żywotność cykliczną w porównaniu do akumulatorów konwencjonalnych. Akumulator Start-Stop Plus zapewnia wysoką zdolność głębokiego rozładowania.

Zastosowanie w pojazdach użytkowych
Promotive Silver – idealny akumulator dla ciężkich pojazdów użytkowych. Technologia Heavy Duty pozwala na zwiększenie stabilności cyklicznej i żywotności. Bezpieczeństwo jego pracy zapewniają między innymi technologia pokrywy labiryntowej, zintegrowane zabezpieczenie przez zapłonem wstecznym, zabezpieczenie klem oraz zawory bezpieczeństwa.
Promotive Blue – wszechstronny i uniwersalny akumulator doskonale sprawdza się w maszynach rolniczych, samochodach dostawczych, ciężkich pojazdach użytkowych oraz tych, które pracują w nierównych terenach. Bezpieczeństwo jego pracy zapewnia między innymi pokrywa labiryntowa, zintegrowane zabezpieczenie przez zapłonem wstecznym, zabezpieczenie klem oraz zawory bezpieczeństwa.
Promotive Black – zaprojektowany z myślą o starszych pojazdach i niższych wymaganiach energetycznych, w pojazdów takich jak minibusy, buldożery, ciągniki. Dzięki zastosowaniu technologii hybrydowej Promotive Black zapewnia wystarczające rezerwy mocy.

 
Najlepszy akumulator tylko w iParts.pl!

AkumulatorGwarantujemy bezpieczną dostawę akumulatora w całej Polsce. Współpracujemy ze sprawdzonym przewoźnikiem spełniającym warunki dostawy akumulatorów do każdego miejsca w kraju, w tym Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Łódź, Gdańsk, Szczecin.

Akumulator jest jednym z ...

Sprawdź Akumulator
Powiązania:
Części VARTA, Akumulator