Przedłużacze elektryczne

Znaleziono produktów: 20
Sortuj:
Widok:   
z 1

142,00 z VAT
Kod: YT81052 Producent części: YATO

186,00 z VAT
Kod: YT81162 Producent części: YATO

272,00 z VAT
Kod: YT81054 Producent części: YATO

378,00 z VAT
Kod: YT8107 Producent części: YATO

447,00 z VAT
Kod: YT8108 Producent części: YATO

562,00 z VAT
Kod: YT8120 Producent części: YATO

203,00 z VAT
Kod: YT81053 Producent części: YATO

Przedłużacz elektryczny i rozgałęźnik do warsztatu

Kompletowanie wyposażenia warsztatu wcale nie jest prostym zadaniem. Ilość sprzętu przydatnego w pracowni jest naprawdę duża. Nie zawsze zdajemy sobie sprawę, jak wiele z pozoru niewielkich i nieistotnych rzeczy musi się tam znaleźć. Dobrym przykładem jest przedłużacz elektryczny. Niewątpliwie jest to stosunkowo prosty konstrukcyjnie przedmiot warsztatowy. Nie ma jednak wątpliwości, że jego obecność w warsztacie jest absolutną koniecznością.

Przedłużacz do warsztatu i nie tylko

W każdym warsztacie powinien się znaleźć co najmniej jeden przedłużacz elektryczny. Zwykle jednak jest ich tam o wiele więcej. W przypadku większych warsztatów, w których codzienne czynności wykonywane są na kilku stanowiskach, potrzebnych jest co najmniej kilka przedłużaczy elektrycznych. Jednak warto zauważyć, że przedłużacze zwijane czy też tradycyjne przydają się również w wielu innych miejscach.

Z pewnością każdy garaż jest miejscem, w którym powinien pojawić się przedłużacz elektryczny. Jest on przydatny choćby podczas sprzątania wnętrza samochodu. Ponadto z przedłużaczy korzystamy również w swoich domach. Dzięki nim możemy korzystać z urządzeń elektrycznych wszędzie tam, gdzie chcemy, bez względu na długość kabla. Oczywiście przedłużacze elektryczne są również niezbędnym wyposażeniem każdego elektryka. Wykonując instalacje elektryczne, czy też zajmując się ich kontrolą, elektrycy nie są w stanie obejść się bez przedłużaczy. Bardzo często niezbędne są im długie przedłużacze bębnowe. Rzecz w tym, iż podczas pracy w terenie czasami źródło prądu znajduje się bardzo daleko.

Przedłużacze bębnowe, rozgałęźniki elektryczne i wiele więcej

Choć większość Klientów zna nas jako specjalistów w zakresie sprzedaży części samochodowych, od dłuższego czasu funkcjonujemy również jako sklep narzędziowy. Posiadamy kompletną ofertę w zakresie wyposażenia warsztatu i garażu. Między innymi znajdziesz u nas każdy potrzebny Ci przedłużacz elektryczny. Przedłużacze bębnowe, przedłużacze na zwijaku, plastikowe, metalowe czy też w osłonie gumowej – to i wiele więcej znajdziesz w ofercie sklepu narzędziowego iParts. Oferujemy również inne akcesoria elektryczne. Rozgałęźniki elektryczne oraz rozmaite tanie narzędzia to dopiero początek długiej listy tego, co mamy do zaoferowania. Zachęcamy do zapoznania się z kompletną ofertą naszego sklepu. Ze względu na duży wybór poszczególnych produktów, wybrać można dowolny przedłużacz elektryczny, i każdy inny, aktualnie potrzebny przedmiot. Wszystko to dostępne w niskich cenach.