Narzędzia elektryczne

Znaleziono produktów: 11
Sortuj:
Widok:   
z 1

13,00 z VAT
Kod: 11832 Producent części: NEO TOOLS

25,00 z VAT
Kod: RA04244 Producent części: REXXER

25,00 z VAT
Kod: RA04243 Producent części: REXXER

26,00 z VAT
Kod: RA04245 Producent części: REXXER

30,00 z VAT
Kod: RA04248 Producent części: REXXER

49,00 z VAT
Kod: RA04240 Producent części: REXXER

65,00 z VAT
Kod: RA01172 Producent części: REXXER

70,00 z VAT
Kod: RA04246 Producent części: REXXER

107,00 z VAT
Kod: RA04241 Producent części: REXXER

763,00 z VAT
Kod: RB04009 Producent części: REXXER

Narzędzia elektryczne i akcesoria niezbędne w warsztacie

Podstawowe narzędzia elektryczne stanowią niezbędne wyposażenie nie tylko elektryka, ale również każdego warsztatu samochodowego. Warto również posiadać je we własnym domu. Dzięki temu kontrola napięcia oraz wykonywanie prostych czynności naprawczych staje się szybkie i wygodne. Nasz sklep narzędziowy oferuje szeroki wybór sprzętu elektrycznego.

Narzędzia elektryczne, których potrzebujesz

Urządzenia elektryczne zdecydowanie zdominowały rynek narzędzi. Wydajność ich działania w połączeniu z prostotą konstrukcji odpowiadają za popularność tych narzędzi. Stosunkowo niskie ceny również nie są bez znaczenia. Tanie narzędzia elektryczne powinny się znaleźć w każdym warsztacie, garażu, czy też w każdym domu. Nasza oferta to między innymi ściągacze izolacji oraz noże termiczne. Jednak w poniższej kategorii zdecydowanie dominują próbniki elektryczne i testery napięcia.

Niewątpliwie takie narzędzia, jak próbnik elektryczny czy tester, kojarzą się głównie z wyposażeniem osób wykonujących instalacje elektryczne oraz zajmujących się ich obsługą. Jednak wbrew pozorom są to nie tylko narzędzia elektryka, ale również mechanika. Trudno sobie wyobrazić wszechstronny warsztat samochodowy, w którym brakuje próbnika elektrycznego. Urządzenie to jest niezbędne, aby sprawdzić przepływ prądu w układzie elektrycznym samochodu. Im nowszy pojazd, tym większe znaczenie odgrywa w nim elektryka. Sprawny układ elektryczny jest niezbędny dla poprawnego działania samochodu. Warto w tym miejscu zauważyć, że próbnik elektryczny to dosyć szerokie pojęcie. Pod tą nazwą można znaleźć wiele prostych narzędzi elektrycznych, które informują tylko o tym, czy przez daną instalację przepływa prąd. Jednak często są to również bardziej zaawansowane narzędzia, wyposażone w dodatkowe akcesoria elektryczne. Wiele z nich potrafi również precyzyjnie określić napięcie, niektóre informują także, czy jest ono odpowiednie dla danego układu. O ile w użytku domowym zwykle wystarczające są najprostsze, tanie narzędzia, o tyle w warsztacie warto posiadać bardziej zaawansowany sprzęt, który pozwoli stawiać trafniejsze diagnozy.

Jakościowe narzędzia elektryka

Nasz sklep narzędziowy od zawsze stawia przede wszystkim na wysoką jakość oferowanych produktów. Do asortymentu włączamy jedynie sprawdzony sprzęt od uznanych producentów. Współpracujemy tylko z najlepszymi, mimo to oferujemy tanie narzędzia elektryczne. Wieloletnie doświadczenie oraz długotrwała współpraca z dostawcami pozwalają nam maksymalnie obniżać ceny. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą narzędzi elektrycznych i nie tylko.