Bagażniki rowerowe

Znaleziono produktów: 14
Sortuj:
Widok:   
z 1

114,00 z VAT
Kod: 7604 Producent części: AMOS

220,00 z VAT
Kod: 7603 Producent części: AMOS

269,00 z VAT
Kod: 7606 Producent części: AMOS

139,00 z VAT
Kod: 7608 Producent części: AMOS

567,00 z VAT
Kod: 350047600001 Producent części: WESTFALIA

1599,00 z VAT
Kod: THULE923 Producent części: THULE

1999,00 z VAT
Kod: 350036600001 Producent części: WESTFALIA

Samochodowe bagażniki i uchwyty na rowery

Planujesz wybrać się na dłuższy urlop samochodem? Zabierz ze sobą swój ulubiony rower. Bagażniki rowerowe w samochodzie pozwolą zabrać rower gdziekolwiek zechcesz. Bagażniki samochodowe na rowery można zamontować na dachu a nawet i z tyłu pojazdu. Bardzo trwała konstrukcja pozwala na bezpieczny transport roweru, bez względu na rodzaj trasy.

Jak przewieźć rower?

Są trzy sposoby przewożenia rowerów: w uchwytach na dachu, w uchwycie zamontowanym na haku i uchwycie założonym na tylnej klapie. Aktualnie bardzo popularne jest przewożenie rowerów na dachu. Jest to zdecydowanie rozwiązanie najtańsze, choć wymaga zainstalowania na dachu bagażnika bazowego.

Trudności z załadunkiem

Niestety, załadunek rowerów na wysokość dachu może niektórym przysporzyć trochę trudności, a oprócz tego jeździe z rowerami na dachu towarzyszą duże opory powietrza, co często przekłada się na większe zużycie paliwa i poziom hałasu. Bezpiecznym i niezwykle wygodnym rozwiązaniem są uchwyty na hak. Ze względu na wygodę i bezpieczeństwo jest to rozwiązanie godne polecenia. Pamiętajcie, że uchwyty na tylna klapę, choć tańsze od pozostałych rozwiązań, to nie pozwalają dostać się do bagażnika samochodu, a rowery nie są zabezpieczone zamkami.

Bogata oferta iParts.pl

Wśród dostępnych w tym dziale produktów znajdują się uchwyty na rowery, które mogą być mocowane na bagażniku bazowym, pozwalające na przewiezienie do trzech rowerów, czy też takie mocowane na hak. W każdym modelu znajdziecie stosowną informację odnośnie możliwości przewozowych danego bagażnika. Zapoznaj się z oferowanymi w iParts.pl bagażnikami rowerowymi i wybierz rozwiązanie, które najbardziej sprosta twoim wymaganiom.