Tarcze hamulcowe TRW

TRW to jedna z najbardziej znanych firm, działających w branży motoryzacyjnej. Produkuje części zarówno w ramach rynku części zamiennych, jak i dostarcza podzespoły na potrzeby montażu fabrycznego. TRW od ponad 50 lat zajmuje się produkcją tarcz hamulcowych do samochodów osobowych i ciężarowych. Łączny asortyment tarczy hamulcowych TRW zawiera 1012 modele obejmując aż 98% europejskiego parku samochodowego. Przy produkcji 12 mln tarcz hamulcowych rocznie, TRW jest jednym z największych producentów na świecie. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie rozbudowany dział rozwoju produktów, odpowiadający za wdrażanie najnowocześniejszych technologii do użytku codziennego.Asortyment TRW jest niezwykle bogaty i obejmuje zarówno standardowe tarcze hamulcowe, jak i produkty wyspecjalizowane. Do takich zaliczyć możemy m.in.:

Tarcze hamulcowe lakierowane na czarno TRW
– zostały po raz pierwszy opracowane przez specjalistów z TRW, i są przez tę firmę oferowane w najszerszym zakresie na rynku. Części tego typu charakteryzują się wysoką odpornością na skorodowanie i znakomitymi parametrami hamowania. Poza tym, produkt jest niezwykle atrakcyjny dla użytkownika pod względem stylistycznym. Tarcze hamulcowe TRW są poddawane niezwykle rygorystycznym kontrolom, takim jak Test Wysokich Obciążeń Termicznych, Test Drogowy i Test Korozyjny w Komorze Solnej. Co ważne, nie trzeba oczyszczać ich powierzchni przed montażem.

Tarcze o wysokiej zawartości węgla TRW – jeśli użytkownik poszukuje tarcz oferujących wydajniejsze tłumienie drgań, lepszą stabilność i wyższą skuteczność, jest to produkt skierowany właśnie do niego. W produkcji tarcz o wysokiej zawartości węgla został wykorzystany odlew z materiału GG15HC. Niezwykle istotne są też takie parametry jak różnice w grubości tarcz (DTV) nie przekraczające 0,012 mm, tolerancja wykończenia na poziomie 0,03 mm czy odpowiednia tolerancja otworu środkowego.Tarcze hamulcowe TRWTRW produkuje tarcze hamulcowe w sposób nie uznający kompromisów – wykorzystywane są więc najlepsze materiały, a każdy produkt opuszczający fabrykę musi być w 100% zgodny z pierwotnymi parametrami. Wszystkie produkty oznaczone logiem TRW mają za zadanie przede wszystkim chronić bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów. Firma dba też o detale, dlatego do każdego kompletu tarcz hamulcowych dołączane są śruby montażowe, żeby wyeliminować korzystanie ze starych, zużytych i skorodowanych zamocowań. Profesjonalizm, wnikliwe kontrole oraz rygorystyczne standardy produkcyjne to gwarancja wysokich jakościowo produktów – i takie są też tarcze hamulcowe TRW.

 
Tarcze Hamulcowe w iParts.pl!

Tarcze hamulcoweTarcze hamulcowe, obok przekładni hamulcowej, szczęk oraz siłowników, są jednymi z podstawowych części hamulców tarczowych. Stanowią one element hamujący w układzie hamulcowym, sztywno połączony z hamowanym wałem. Hamulce tarczowe to współcześnie ...

Sprawdź Tarcze hamulcowe