Filtr powietrza Mann

Mann FilterMarka Mann Filter jest własnością grupy Mann Hummel, wiodącego dostawcy na międzynarodowym rynku motoryzacyjnym. Firma powstała blisko 70 lat temu w Niemczech i do dzisiaj cieszy się zaufaniem kierowców na całym świecie. Mann Filter jest wiodącą marką dostarczającą filtry samochodowe do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, motocykli, łodzi i statków oraz maszyn przemysłowych. Jednym z produktów firmy są filtry powietrza.


Filtr powietrza do element odpowiedzialny za prawidłową pracę silnika oraz wszystkich komponentów Twojego samochodu. Jest on jedną z ważniejszych części, znajdujących się w każdym aucie. Jego zadaniem jest oczyszczanie powietrza trafiającego do silnika z zewnątrz pojazdu. Powietrze które nas otacza zawiera wiele pozornie nieszkodliwych dla człowieka zanieczyszczeń, jednak niekorzystnych dla pracy silnika. W powietrzu unoszą się nie tylko drobinki kurzu i piasku, ale również sadza i inne zanieczyszczenia. Ich przedostanie się do silnika powodować może szybkie zużycie i awarię cylindrów, tłoków, pierścieni. Koszt wymiany filtra powietrza jest nieduży, dlatego pamiętajmy o regularnej jego wymianie mniej więcej co 15 – 20 tys. km.


Nowoczesne media filtracyjne Mann Filter wykazują szczególnie wysoką jakość i trwałość materiałów. Filtrują zasysane powietrze skutecznie, zapewniając stałą i optymalną wydajność silnika. Szacuje się, że regularna wymiana zgodna z zaleceniami producenta i stosowanie filtrów powietrza Mann Filter zmniejsza zużycie paliwa o 3-4%. Filtry te stały się jednymi z najpopularniejszych, najlepszych i najczęściej stosowanych filtrów dostępnych na rynku części zamiennych.


Stosowanie filtrów powietrza Mann Filter to przede wszystkim:
- ochrona w każdych warunkach,
- największy stopień separacji zanieczyszczeń,
- separacja kropel wody,
- bezpieczeństwo działania podczas całego okresu użytkowania,
- długotrwała i stała wydajność silnika,
- ograniczony opór przepływu,
- trwałe i stuprocentowe uszczelnienie,
- najwyższa jakość i niezawodność materiałów.


Filtr powietrza MannLinia produkcyjna Mann Filter to wkłady filtrów powietrza produkowane o różnych kształtach np. prostokątne, trapezowate, owalne, stożkowe, dzięki czemu wpasowują się wzorowo w wymogi stawiane przez producentów różnych typów pojazdów. Filtry samochodowe Mann Filter to wysokiej jakości produkty w przystępnej cenie. Chronią przed uszkodzeniami również elektroniczne podzespoły samochodu np. przepływomierze. Dodatkowo ich stosowanie zmniejsza odczuwalny hałas i reguluje temperaturę.


Jeżeli chcesz aby silnik Twojego samochodu był w dobrych rękach nie wahaj się, wybierz Mann Filter.

 
Filtry powietrza w iParts.pl

Filtr powietrzaFiltr powietrza jest ważnym elementem układu dolotowego silnika, ponieważ zapobiega przedostawaniu się do jednostki napędowej zanieczyszczeń znajdujących się w powietrzu. Dostarczając tylko czyste powietrze, będące wraz z paliwem ...

Sprawdź Filtr powietrza