Filtr oleju Purflux

PurfluxFirma Purflux istnieje na rynku od ponad 50 lat. Założona została w 1956 roku. Głównym kierunkiem jej działania jest produkcja wysokiej jakości filtrów oraz elementów kompaktowych. Uważana jest za czołowego producenta filtrów samochodowych na świecie. Produkty marki PURFLUX spełniają wszystkie wymagania stawiane przez dzisiejszy rynek motoryzacyjny, producentów samochodowych oraz kierowców. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii Purflux oferuje swoje części producentom samochodowym na pierwszy montaż oraz na rynek części zamiennych.


Zasadniczym warunkiem działania silnika jest prawidłowo funkcjonujący system smarowania. W jego skład wchodzi między innymi filtr oleju, odpowiedzialny za zatrzymywanie powstałych podczas pracy silnika zanieczyszczeń, mogących być przyczyną niezliczonej ilości awarii. Olej ma za zadanie smarowanie ruchomych części silnika, natomiast filtr nie dopuszczanie do nich znajdujących się w oleju brudów. Filtry oleju Purflux utrzymują silnik na odpowiednim poziomie czystości, zapobiegając przedwczesnym zużyciu jego komponentów oraz kosztownym awariom. Purflux zapewnia wysoki stopień filtracji i najlepszą jakość użytych materiałów filtrujących oraz uszczelniających.


Filtry oleju PURFLUX dzielimy na:


Filtry typu SPIN ON
– najczęściej stosowane filtry na rynku. Puszkowe filtry oleju Purflux pozbawione są ryzyka wprowadzenia nieczystości do silnika samochodowego. Wykonane z trwałych i odpornych na materiałów. Filtry SPIN ON wymienia się całościowo przy każdorazowej wymianie oleju.

Filtr oleju Purflux
Wkłady do filtra oleju – wykorzystywane zarówno w nowych, jak i starych typach samochodów osobowych i ciężarowych. Główną zaletą jest konieczność wymiany jedynie wkładu filtra. Pozwala to zaoszczędzić nam nasze pieniądze oraz przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego.


Nazwa firmy stała się synonimem najlepszej jakości filtrów. Filtrom Purflux zaufało już miliony ludzi na całym świecie, więc nie zwlekaj - postaw na najlepszych.

 
Najlepsze Filtry Oleju tylko w iParts.pl

Filtr olejuFiltr oleju to część, która jest odpowiedzialna za filtrację oleju silnikowego w samochodzie. Ma on bardzo duży wpływ na jakość pracy silnika oraz jego niezawodność. Podczas pracy silnika, do oleju dostaje się bowiem wiele zanieczyszczeń. Zadaniem filtra jest jego dokładna filtracja i zatrzymanie wszelkich ...

Sprawdź Filtr oleju