Filtr oleju Mann

Mann FilterProdukty marki Mann Filter wytwarzane i dostarczane są na rynek przez Grupę Mann Hummel, wiodącego dostawcę w międzynarodowych przemyśle motoryzacyjnym. Firma powstała przeszło 60 lat temu w Niemczech i do dzisiaj cieszy się zaufaniem kierowców na całym świecie. Jest ona czołowym producentem części do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, motocykli, łodzi i statków oraz maszyn przemysłowych. Wśród części produkowanych przez Mann Filter znajdziemy szeroką gamę filtrów, między innymi filtry oleju.


Filtry te - jak sama nazwa wskazuje - odpowiedzialne są za filtrację oleju silnikowego. Filtr oleju jest elementem układu smarowania, odpowiedzialnym za wyłapywanie i zatrzymywanie zanieczyszczeń oleju powstających podczas pracy silnika i spalania. Każdy kierowca prędzej czy później zmuszony jest do wymiany oleju silnikowego oraz jego filtra. Aby olej silnikowy mógł prawidłowo spełniać swoją podstawową funkcję musi być dobrze oczyszczony. W momencie gdy filtr zatyka się,  otwiera się zawór bezpieczeństwa w celu podtrzymywania smarowania silnika. Olej tym samym jest niedostatecznie przefiltrowany przez co zawory, łożyska i inne komponenty silnika w skutek wzrostu jego lepkości szybciej się zużywają. Nieprawidłowa i na wyrost długa eksploatacja filtrów powodować może spadek wydajności, wzrost zużycia paliwa oraz co zdarza się coraz częściej – kosztowną awarię silnika. Wymiana filtra oleju zalecana jest przy każdorazowej wymianie oleju silnikowego. Przy wymianie filtra lepiej nie ryzykować i wybrać sprawdzoną markę. Odpowiedni wybór filtrów zaufanej marki to podstawa prawidłowej pracy silnika. Produkty Mann Filter to gwarancja najwyższej jakości wyposażenia Twojego samochodu.


Filtr oleju MannZastanawiasz się jakie cechy przemawiają za tym, że miliony kierowców na całym świecie decyduje się na zakup filtra oleju Mann Filter?
1. Odporność – temperatura stałej eksploatacji od -40 °C do +90 °C (krótkotrwałe do + 120 °C).
2. Trwałość – filtry wykonane są z solidnej i odpornej na korozję obudowy. Należą one do produktów wysokogatunkowych, odpornych na działanie agresywnych olejów, wydłużając czas między przeglądami pojazdu.
3. Wydajność – duża zdolność wychwytywania i zatrzymywania powstałych zanieczyszczeń.


Filtry Mann Filter to bezpieczna ochrona Twojego silnika, nawet w ekstremalnych warunkach. Pozwalają one utrzymać czystość oleju na poziomie zapewniającym prawidłowe funkcjonowanie silnika.

 

Nie ryzykuj, wybierz Mann Filter.

 
Najlepsze Filtry Oleju tylko w iParts.pl

Filtr olejuFiltr oleju to część, która jest odpowiedzialna za filtrację oleju silnikowego w samochodzie. Ma on bardzo duży wpływ na jakość pracy silnika oraz jego niezawodność. Podczas pracy silnika, do oleju dostaje się bowiem wiele zanieczyszczeń. Zadaniem filtra jest jego dokładna filtracja i zatrzymanie wszelkich ...

Sprawdź Filtr oleju